
Корпус Gigabyte Aorus C500 Glass Black без БЖ (GB-AC500G ST) ( 28248 )
14 682 ₴
- Готово до відправки
- Код: GB-AC500G ST
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Aorus C500 Glass обладнаний великими чарунками спереду та вентильованою верхньою панеллю, забезпечуючи потужний повітряний потік з естетикою преміумкласу.
Максимальний потенціал охолодження
Велика внутрішня частина пропонує додатковий простір, який дає змогу користувачам додати ще 3120 мм вентилятора на додаток до простору, на якому розміщуються три 120 мм вентилятора спереду та на верхній панелі, а також радіатор.
Максимальна сумісність
Корпус Aorus C500 Glass сумісний з усіма компонентами Aorus і містить материнські плати формату E-ATX і радіатори до 420 мм, забезпечуючи користувачам максимальну гнучкість.
Організація кабелів як у професіонала
Низка пазів і вирізів розміщена по платі та по краях корпусу для продуманого й акуратного прокладання кабелів, що дає змогу скоротити час збирання.
Просте встановлення блока живлення
Блок живлення можна встановити на монтажну пластину, не викручуючи жодного гвинта, що робить збирання зручним для користувачів. Така конструкція також дає змогу гнучкіше встановлювати та витягувати компоненти під час модернізації обладнання.
Прихована міць. Лаконічна краса
Кожух блока живлення призначений для захисту переплетених кабелів живлення і ізоляції тепла, що виділяється блоком живлення.
Просте обслуговування
Фільтри не дають вашому комп'ютеру накопичувати пил, підтримуючи оптимальну продуктивність охолодження. Верхній і передній магнітні фільтри та знімний фільтр у нижній частині спрощують обслуговування.
Панель із загартованого скла з антикрапальною конструкцією
Бічна панель із 4-мм загартованого скла має продуману конструкцію, що дає змогу знімати її, попередньо відкинувши верхню частину, щоб запобігти випадковому падінню. Конструкція без свердління підвищує міцність і безпеку скляної панелі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.4 кг |
| Висота | 548 мм |
| Глибина | 482 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Бічна панель (опція) | Немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардридер | Немає |
| Количество отсеков 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Немає |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 190 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 220 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Матеріал корпусу | метал/пластик/скло |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| На верхній панелі | 360 мм |
| На задній панелі | 140 мм |
| На бічній панелі | Немає |
| На нижній панелі | Немає |
| На передній панелі | 420 мм |
| Наявність бічного вікна | з боковим вікном |
| Нижня панель (опція) | Немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Підтримка системи водяного охолодження | Да |
| Підсвітка | ARGB-підсвітка |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розміри корпусу | 548 х 482 х 250 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхней панели |
| Сетка (Mesh) | Немає |
| Слоти карт розширення | 8 + 3 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | немає даних |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Немає |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 682 ₴








