
Корпус Gigabyte C301 Glass V2 Black без БЖ (C301G V2) ( 26281 )
6 253 ₴
- Готово до відправки
- Код: C301G V2
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GIGABYTE C301 GLASS V2 обладнаний великою передньою сітчастою панеллю та вентильованою верхньою панеллю, що забезпечує потужний повітряний потік для оптимізованого охолодження та преміального естетичного вигляду.
RGB-ПОДСВЕЩЕНИЕ
Легко перемикайте режими одним натисканням кнопки за допомогою світлодіодного перемикача RGB. За допомогою програмного забезпечення ви можете настроїти до 16,7 мільйона яскравих кольорів і різноманітних світлових ефектів, перетворивши свій ПК на персоналізовану ігрову консоль.
КОНЦЕНТРАТОР РОЗ'ЄМІВ ARGB
Вбудований роз'ємний хаб ARGB обладнаний шістьма 3-контактними роз'ємами 5 В, що дає змогу користувачам розширювати свої RGB-смуги, створювати чудову систему охолодження, а також фантастичну та розкішну конструкцію.
МАКСИМАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
GIGABYTE C301 GLASS V2 підтримує материнські плати формату E-ATX, до семи 120-міліметрових вентиляторів і до 360-міліметрового радіатора, забезпечуючи користувачам максимальну гнучкість.
БАКОВА ПАНЕЛЬ ІЗ ЗАКАЧЕННОГО СТЕКЛА
Корпус GIGABYTE C301 GLASS V2 з бічною панеллю з чорного загартованого скла завтовшки 4 мм — це привабливий і універсальний корпус, який стане чудовим місцем для демонстрації комплектувальних вашого ПК. Конструкція без отворів у склі ефективно знижує ризик фрагментації, даючи користувачам легко й безпечно знімати його, а також продовжуючи термін експлуатації виробу.
ДИЗАЙН КОЖУХУ PSU
Насолоджуйтеся чистим зовнішнім виглядом, сховавши блок живлення й заплутані кабелі, що живлять, всередині кожуха БЖ, відокремливши водночас тепло від БЖ від решти внутрішньої системи. Завдяки дизайну вікна на лівій стороні кожуха користувачі можуть демонструвати прохолодний вигляд БЖ.
Знімний пиловий фільтр
Фільтри захищають ваш ПК від накопичення пилу, зберігаючи водночас оптимальну продуктивність охолодження. Верхній магнітний фільтр, а також знімний фільтр знизу полегшують обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Бічна панель (опція) | Немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Вага | 7.8 г |
| Высота | 486 см |
| Глибина | 473 см |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | Немає |
| Количество отсеков 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Немає |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Колір | Чорний |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| На верхній панелі | 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На бічній панелі | Немає |
| На нижній панелі | Немає |
| На передній панелі | 360 мм |
| Наявність бічного вікна | з боковим вікном |
| Нижня панель (опція) | Немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Підтримка системи водяного охолодження | Да |
| Підсвітка | ARGB-підсвітка |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розміри корпусу | 220 х 486 х 473 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхней панели |
| Сетка (Mesh) | Немає |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Тип | Корпус |
| Товщина металу | 4.0 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX/EATX |
| Функція PFC | Немає |
| Ширина | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 253 ₴







