
Кавоварка Cecotec FreeStyle Latte (A01_EU01_100007) ( 20277 )
11 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: A01_EU01_100007
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка капсульна CECOTEC FreeStyle Latte
Зробіть щоранку бадьорим із капсульною кавоваркою CECOTEC FreeStyle Latte. Один дотик — і вона готує вам ароматне еспресо, ніжне лате або вершкове капучино. Стильний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр, а технологія ForceAroma гарантує бездоганний смак. Завдяки потужному нагріву з тиском 20 барів усе готується швидше, ніж ви встигнете дістати чашку.
Одна кавоварка для всього
Кавоварка CECOTEC адаптується під ваш настрій і ритм життя. Хочете швидко насолодитися ароматною кавою? Капсульний формат дає збалансований смак за лічені секунди. А коли є час і натхнення, можна вибрати свіжозмелену каву та розкрити смаки лате, капучино, еспресо або американо.
Потужність 1350 Вт для швидкої готовності
Завдяки швидкому розігріванню та потужності 1350 Вт кава готова за кілька хвилин. Увімкніть кавомашину, натиснувши кнопку живлення, та дочекайтеся готовності. Коли загориться індикатор попереднього нагрівання, вам залишається тільки вибрати тип напою та кількість кави.
Технологія ForceAroma
Ідеальний ранок — коли починаєш його без поспіху, але зі смаком. Насичений лате, приготований завдяки технології ForceAroma — саме те, що потрібно. Тиск 20 барів — це золотий стандарт у приготуванні, який дає змогу розкрити аромат кавових зерен і отримати щільну піну. Ви також можете вибрати час спінювання від 10 до 60 секунд.
Приготування декількох порцій
Знімний контейнер для води розрахований на 1600 мл. Тому вам не потрібно доливати воду перед кожним приготуванням. Резервуар можна знімати й очищати за потреби. Якщо кавоварка потребує очищення від накипу, індикатор почне блимати. Це станеться, коли пристрій зварить 50 літрів кави або капучинатор працюватиме впродовж 80 хвилин.
Декілька типів кави — від міцного еспресо до ніжного лате-макіато
Натисніть на значки еспресо (50 мл), лунго (100 мл) або велику чашку (150 мл) і кавомашина приготує обрану порцію. Використовуючи капсули ристрето або еспресо, можна також приготувати капучино (120 мл молока та 50 мл кави) із шаром густої молочної піни або лате-макіато (220 мл молока та 50 мл кави) з двома шарами кавової піни. Мінімальний час експлуатації становить 8 секунд.
Система автовимкнення та розумна індикація
На корпусі є індикатори попереднього нагрівання, видалення накипу та очищення резервуара для води. Якщо ви забудете вимкнути кавомашину після приготування, не турбуйтеся. CECOTEC оптимізує споживання енергії. Система автоматично вимкне живлення через 9 хвилин бездіяльності — безпечно й без перевиходів.
Інтуїтивне керування
FreeStyle Latte — це ваша персональна мінікафейня, яка поміщається на кухонній поверхні. Без кнопок, без складнощів — тільки один дотик, і кава саме такий, як вам подобається. Керуйте через сенсорний екран, вибирайте тип напою й об'єм порції. Інтуїтивний інтерфейс робить процес приготування легким і приємним.
Комплектація
До комплекту CECOTEC входить усе для приготування кави та догляду за кавоваркою:
кавомашина
4 адаптери: для капсул Nespresso, для капсул DolceGusto, для меленої кави (з фільтром для однієї або двох чашок кави) й адаптер для капсул K-Fee
мірна ложка з трамбуванням
5 таблеток для видалення накипу
інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Відсутнє |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Автовимкнення | Да |
| Бренди | Cecotec |
| Входить до комплекту | кавоварка, 4 насадки для різного типу кави, мірна ложка |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довжина шнура живлення | 0.7 м м |
| Ємність для молока | Да |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Кількість чашок готового напою | - |
| Контейнер для меленої кави | Немає |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Об'єм резервуара для води | 1.51 л - 2 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Немає |
| Подача пара | Немає |
| Підігрів кавника/ чашок | Немає |
| Розміри | 31.5 х 18 х 30 см |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | об'єм напою |
| Регульована висота дозатора/підставки | Немає |
| Резервуар для води | 1.6 л |
| Знімний зарядний блок | Немає |
| Тип | капсульна |
| Тип кави, що використовується | капсули, мелений |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | Сенсорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 159 ₴









