
Зарядна станція Marstek Venus-A 1200W, 2120Wh Black ( 28076 )
32 419 ₴
- Готово до відправки
- Код: Venus-A
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція Marstek Venus-A 1200W, 2120Wh Black
Надійна LiFePO4 батарея ємністю 2.12kWh з терміном експлуатації до 15 років і високопродуктивний інвертор на 1.2kW гарантують енергетичну незалежність. А функціональний застосунок, можливість масштабування до 12.72kWh і легкий монтаж забезпечать гнучкість настроювання і простоту експлуатації. Зарядна станція Venus-A від Marstek — готове Plug&Play рішення для живлення електроенергією будинку, квартири або офісу.
Особливості:
LED-індикатори на передній панелі: показується стан мережі (GRID), режим резервного живлення (BACKUP), рівень заряду акумулятора (BATTERY), статус сонячних панелей (PV) і Wi-Fi.
Тиха робота: Рівень шуму становить менш ніж 30 дБ. Станція працює майже безшумно, тому оптимально підходить для використання у квартирах і житлових приміщеннях.
Віддалене керування: Під'єднуйте станцію??? до мобільного застосунка MARSTEK APP через Wi-Fi/Bluetooth і отримуйте повний контроль над усіма параметрами системи.
Стильний дизайн: Станція має мінімалістичний вигляд у класичному чорному кольорі, завдяки чому ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Вхідні та вихідні порти:
GRID (вхід/вихід): спеціальний роз'єм для під'єднання станції до домашньої електромережі (заряджання/віддання енергії).
BACKUP: стандартна EU-розетка АС для прямого приєднання побутових приладів.
PV1/2/3/4: роз'єми для під'єднання сонячних панелей.
Ethernet: мережевий порт для під'єднання до інтернету.
Батарея:
Номінальна напруга: 41.6V
Ємність: 2120Wh
Циклів перезаряджання: >6000
Тип батареї: LiFePO4
Глибина розряджання: 90%
Вхід:
Максимальна вхідна потужність: 2.4kW
Діапазон робочої напруги MPPT: 16-60V
Максимальний вхідний струм (один канал): 20A
Кількість трекерів MPPT: 4
ККД MPPT: 99.8%
Вхід/вихід АС:
Номінальна потужність: 1200W
Тип під'єднання до мережі: L/N/PE
Номінальна напруга мережі: 230V
Номінальна частота: 50Hz
Номінальний струм мережі: 5.22A
Коефіцієнт потужності: >0.99 (за замовчуванням) / 0.8 випереджальний — 0.8 індуктивний (регульований)
THDi: <3%
Вихід BACKUP:
Номінальна вихідна потужність: 1.2kVA
Максимальна вихідна потужність: 1.44kVA, 60с
Номінальна вихідна напруга: 230V
Номінальна вихідна частота: 50Hz
THDu (лінійне навантаження): <3%
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Функція ДБЖ | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | - |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | - |
| адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання батареї | Да |
| Водонепроникний корпус | Немає |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від мережі | 2 год |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Вихід USB Type-A | - |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | - |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | - |
| Дисплей | без дисплея |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніка | Да |
| Ємність, Вт·год | 2120 |
| Ємність, мА·год | немає даних |
| Життєвий цикл | 6000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегріву | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| Індикація заряду | Да |
| Колеса | Немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2400 Вт |
| Номінальна потужність | 1200 Вт Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 1 шт |
| Змінний струм | 1 х 230 В |
| Пікова потужність | 1440 Вт |
| Під'єднання додаткової батареї | Да |
| Підсвітка | Немає |
| Прикурювач | Немає |
| Застосунок IOS/Android | Да |
| Протиударний корпус | Да |
| Робоча температура | від -20 °C до +60 °C |
| Розміри | 400 x 285 x 168 мм |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Ручка для перенесення | Немає |
| Сонячна панель | 2400 Вт |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Керування зі смартфона | Да |
| Ліхтарик | Немає |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 419 ₴







