
ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-6000 6000VA ( 28839 )
58 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: EG-UPSO-6000
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
ДБЖ онлайн-типу: подвійне перетворення напруги з чистою синусоїдою на виході без перемикання живлення
USB-інтерфейс
Автоматичне регулювання напруги змінного струму (АРН)
Інтелектуальний захист від перевантаження та короткого замикання
Звукові та візуальні сигнали сповіщення
РК-дисплей і світлодіодна індикація стану
Вбудований акумулятор із захистом від перезарядження та перерозряджання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 0 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | внутрішні та/або зовнішні |
| Час роботи від АКБ за навантаження 50% | немає даних |
| Вхідна напруга | 176-288 В |
| Вихідна напруга | 208-240 В ± 1% В |
| Габарити (ШхВхГ) | 310х941х685 мм |
| Ємність батарей | 16х7Ач |
| РК-дисплей | Да |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для приєднання зовнішніх АКБ | Да |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | Немає |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість батарей | 16 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Потужність активна | 6000 Вт |
| Потужність повна | 5001-9999 VA |
| Призначення | споживчі |
| Наявність USB-порту | Да |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 279 ₴



