
ДБЖ EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA ( 23393 )
23 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: EG-UPSRACK-13
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичне регулювання вихідної напруги (АРН)
Металевий корпус Rack 3.4U
USB-інтерфейс керування
РК-дисплей
Захист від короткого замикання
Сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів
Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
Звукові та візуальні попередження
Захист від перезарядження та перерозряджання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.1 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | < 10 мс |
| Час роботи від АКБ за навантаження 50% | 10 хв |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% В |
| Габарити (ШхВхГ) | 440х132х410 мм |
| Ємність батарей | 4х9 А·год |
| РК-дисплей | Да |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для приєднання зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 1 |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 7 |
| Потужність активна | 2400 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Призначення | комерційні |
| Наявність USB-порту | Да |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 559 ₴






