
Корпус Fractal Design Torrent Black (FD-C-TOR1A-06) ( 20124 )
14 785 ₴
- Готово до відправки
- Код: FD-C-TOR1A-06
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітряний потік найвищого рівня
Відкрита решітка та 180-мм фронтальні вентилятори оптимізовані для максимального забору повітря
Нові вентилятори Dynamic X2 ШІМ 180 x 38 мм або Prisma AL ШІМ ARGB (в RGB-версії) поєднують у собі потужність, розмір і товщину, забезпечуючи потужний приплив повітря
Містить п'ять вентиляторів із ШІМ (три 140 мм і два 180 мм) для балансування продуктивності, охолодження й шуму
Нехай ваша система дихає
Нове компонування з розширеними базовими повітрозабірниками та надвеликим нижнім вентилятором забезпечує виняткове охолодження GPU
Додаткові передні та нижній нейлонові фільтри входять до комплекту постачання, що дає змогу користувачеві вибирати між фільтрацією пилу та вищим повітряним припливом
Обтічний відкритий інтер'єр забезпечує великий простір для розміщення компонентів і максимізує потенціал продуктивності як для повітряного, так і для водяного охолодження.
Оптимізований всередині та зовні
Кронштейни передніх вентиляторів забезпечують безперешкодний повітряний потік до великих вентиляторів і водночас відповідають стандартним розмірам радіаторів
Сім безмостових слотів розширення забезпечують широкі можливості для індивідуального настроювання
Як передня, так і нижня панель можуть підтримувати товсті радіатори та конфігурації вентиляторів до 420 мм
Постачається з попередньо встановленим новим концентратором вентиляторів Nexus 9P Slim ШІМ
Знімна верхня рама та напрямні для кабелів із хомутами полегшують встановлення й укладання кабелів
Постачається з зовнішніми кабельними хомутами для укладання
Два міцні сталеві лотки для дисків із віброгасними гумовими втулками амортизують 3,5-дюймові жорсткі диски для плавної, тихої та надійної роботи
Чотири спеціалізовані кронштейни для SSD у комплекті
Включений опорний кронштейн графічного процесора
Кронштейн для підтримки GPU, який допомагає вашому GPU залишатися на одному рівні (збирається користувачем, інструкції додаються.
Безшовні панелі із загартованого скла з безболтовим механізмом верхньої фіксації для легкого використання
Верхній обтічний кожух для блока живлення з інтегрованими ARGB-ефектами (тільки у версії TG)
Вбудована основа для резервуара водяного охолодження на піддоні материнської плати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.13 кг |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 544 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Бічна панель (опція) | Немає |
| Верхня панель (опція) | Немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардридер | Немає |
| Количество отсеков 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | Немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 5 шт. |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 188 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 423 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| На верхній панелі | Немає |
| На задній панелі | 120 мм / 140 мм |
| На бічній панелі | Немає |
| На нижній панелі | 360 мм / 420 мм |
| На передній панелі | 360 мм / 420 мм |
| Наявність бічного вікна | без бічного вікна |
| Нижня панель (опція) | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм |
| Передня панель (опція) | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм |
| Підтримка системи водяного охолодження | Да |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розміри корпусу | 544 х 242 х 530 мм |
| Розташування блока живлення | верхнее |
| Розташування портів | на верхней панели |
| Сетка (Mesh) | Немає |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | 3 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 180 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/SSI CEB/Mini-ITX |
| Функція PFC | Немає |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 785 ₴









