
Кавомашина Krups Intuition Experience Hot&Cold EA879EE0 ( 22173 )
45 879 ₴
- Готово до відправки
- Код: EA879EE0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З Krups Intuition Experience Hot&Cold EA879EE0 насичені та ароматні напої — тільки одним дотиком. Від класичних основ до креативних кавових рецептів — 36 налаштовуваних напоїв дарують справжній бариста-пит вдома або на ходу. Завдяки технології Cold Brew Aroma Technology ви отримаєте ідеальну екстракцію холодних напоїв, наповнених глибоким смаком і ароматом.
Кавовий досвід удома
Завдяки 36 персоналізованим гарячим і холодним рецептам насолоджуйтеся улюбленими напоями — від нітро-кави до айс-лату й афогато.
Cold Brew Aroma Technology
Виняткова система холодного заварювання для бездоганного айс-кави й айс-лате з гарячою преінфузією для максимального аромату та насиченого смаку.
Інтуїтивний сенсорний екран
Повністю автоматична кавомашина з кольоровим сенсорним екраном забезпечує прямий доступ до всіх напоїв і повністю занурює в процес приготування.
Дві чашки одночасно
Готуйте два кавові або молочні напої паралельно одним дотиком до екрана — для реальної економії часу.
Повністю інтегрована система спінювання молока
Насолоджуйтеся бездоганними молочними напоями завдяки системі One Touch Cappuccino — інтегрованим, ефективним і простим у чищенні.
Функция «на ходу» (On-the-Go)
Насолоджуйтеся 8 рецептами, спеціально адаптованими для термочашки — у будь-який час і в будь-якому місці.
100% автоматичне очищення, 0% зусиль
Кавомашина завжди залишається чистою завдяки автоматизованому глибокому циклу обслуговування, що не потребує розбирання.
Ремонтопридатність до 15 років за справедливою ціною
Ми рекомендуємо ремонтувати продукт у мережі із 6200 сервісних центрів у всьому світі, щоб він слугував якомога довше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.72 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Додаткові функції | |
| Подача гарячої води | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Блокування від дітей | Немає |
| Вид | окремішня |
| Можливість програмування | Да |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Додатково | Немає |
| Використовувані технології | Cold Brew Aroma |
| Кількість запрограмованих напоїв | 36 шт. |
| Кількість фільтрів | 1 фільтр |
| Комплектація | кавомашина, контейнер для молока, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель. | EA879EE0 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Об'єм резервуара для води | понад 2 л |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Підігрів чашок | немає |
| Популярні бренди | Krups |
| Потребується потужність | 1500 Вт - 2000 Вт Вт |
| Приготування напоїв | ристретто, еспресо, лунго, доппіо, велика порція кави, американо, фільтр-кава, кавник, еспресо макіато, капучино, італійський капучино, лате макіато, лате, флет-кайт, молочна піна, гаряча вода для чорного, зеленого та трав'яного чаю, еспресо з льону |
| Програмування жорсткості води | немає |
| Програмування міцності кави | Да |
| Програмування обсягу порції | Да |
| Програмування температури напою | немає |
| Протикрапельний механізм | Да |
| Розміри | 24 х 40 х 36.3 см |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | немає |
| Регулювання помелу | Да |
| Резервуар для води | 3 л |
| Система самоочищення | Да |
| Знімна варильна група | немає |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Віддалене керування | немає |
| Керування | Сенсорний |
| Цвет корпуса | неіржавка сталь із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 879 ₴









