
Водонагрівач Quartz Start 80 V ( 25513 )
6 770 ₴
- Готово до відправки
- Код: Start 80 V
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Start для тих, хто цінує простоту, надійність і перевірені рішення. Класичний круглий корпус, захист від тепловтрат, зручне механічне керування — все для того, щоб ви просто ввімкнули та забули про клопоти.
Особливості
Ємнісний електричний водонагрівач об'ємом 30, 50, 80, 100 л із вертикальним монтажем.
Круглий міцний сталевий зовнішній корпус із порошковим фарбуванням.
Сталевий емальований внутрішній бак із покриттям з BIO-склофарфора, максимальним робочим тиском 7,5 бара.
Ізоляція Super Foam високої щільності.
Механічне регулювання температури за допомогою зовнішнього регулятора.
Надійний ТЕН із неіржавкої сталі та широким фланцем 93 мм для зручного очищення бака від бруду та накипу, потужністю — 1500 Вт.
Збільшений магнієвий анод 20*200 мм.
Два окремі капілярні термостати: регулювальний і запобіжний із вбудованою розблокувальною кнопкою під час перегрівання.
Лампа індикації живлення й нагрівання.
Індикатор температури води.
Комплект постачання: водонагрівач START, електричний мережевий кабель, кріплення (анкери 2 штуки), запобіжний клапан 7,5 бара, інструкція з гарантійним талоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | немає даних г |
| Час первинного нагрівання | немає даних |
| Высота | 70-90.9 см см |
| Габарити (ШхВхГ) | 450 х 785 х 460 мм |
| Захист (УЗВ) | Немає |
| Захист (магнієвий анод) | Да |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Матеріал бака | Сталь |
| Підвод труб | нижній |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Таймер | Ні. |
| Тип ТЕНа | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Тип встановлення | настінна |
| Турборежим | Немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Колір | Білий |
| Ширина | 41-50 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 770 ₴




