
Комутатор Tenda TEG2210P-8-120W ( 26564 )
3 110 ₴
- Готово до відправки
- Код: TEG2210P-8-120W
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хмарний керований комутатор 9GE+1SFP з 8-портовим PoE
TEG2210P-8-120W — це 10-портовий комутатор PoE з підтримкою вебкерування й керування програмами Tenda CloudFi. Сумісний зі стандартами 802.3af/at цей комутатор забезпечує до 30 Вт на порт і до 110 Вт загалом.
Він також підтримує виявлення петель і обмеження невідомого доступу, а також цілодобовий сторожовий таймер, що робить його ідеальним вибором для додавання у вашу мережу пристроїв захисту даних, як-от точки доступу, камери та IP-телефони, а також для скорочення часу та витрат на обслуговування.
Особливості:
- підтримка QVLAN, DHCP Snooping, захисту від петель тощо;
- вихідна потужність одного порту 30 Вт, максимальна вихідна потужність 110 Вт;
— підтримка віддаленого керування через вебплатформу, керування мобільними застосунками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 9 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ їсти |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | Немає |
| RS-232 (COM) | Немає |
| SFP | 1 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | Немає |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 110 Вт |
| Вага | немає даних г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 120 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 10 портів |
| Підтримка PoE | з підтримкою PoE |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ні/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 177.5 x 104 x 26 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Рівень керування | немає даних |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 110 ₴




