
Крісло для геймерів Anda Seat Phantom 3 Pro Size L Dark Gray Linen Fabric (AD18YC-06-GB-F) ( 23754 )
17 359 ₴
- Готово до відправки
- Код: AD18YC-06-GB-F
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло для геймерів Anda Seat Phantom 3 Pro — це високоякісне ігрове крісло, розроблене для забезпечення максимального комфорту під час довгих сесій за комп'ютером. Розмір L підходить для користувачів середньої та великої статури, забезпечуючи вдосталь простору для зручного сидіння. Крісло виготовлене з м'якої та повітропроникної тканинної оббивки, яка запобігає перегріванню та зберігає комфорт упродовж тривалого часу. Ергономічна форма з регульованою спинкою, підголівником і підлокітниками підтримує правильну поставу, зменшуючи навантаження на хребет. Міцний сталевий каркас і стійка основа забезпечують довговічність і стійкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Темно-сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.9 кг г |
| Вбудовані механізми | газліфт |
| Каркас | Метал |
| Оббивка | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Розміри сидіння | 70 х 43-52 см |
| Розміри спинки | 55 х 82 см |
| Регулювання висоти сидіння | Да |
| Регулювання підлокітників | з регулюванням підлокітників |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 359 ₴









