
Смартфон Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB Sky Blue (SM-S948BLBDEUC) ( 29742 )
80 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: SM-S948BLBDEUC
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий дизайн
Новий дизайн камери «ambient island» плавно переходить у корпус пристрою, створюючи витончений вигляд.
Процесор оптимізований для Galaxy
Наш потужний процесор розроблений, щоб розкрити весь потенціал Galaxy AI для тих, хто працює в режимі багатозадачності. Він забезпечує роботу персоналізованого поліпшувача зображень, що в реальному часі підвищує чіткість і плавність візуального контенту в застосунках.
Характеристики нашої кращої системи камер
Galaxy S26 Ultra пропонує функцію Nightography із ширшою апертурою та системою шумозаглушення, що дає змогу створювати чіткі та деталізовані відео навіть за низького освітлення.
Елегантний і довговічний
Створений із рамою з посиленого алюмінію (Armor Aluminum) і обладнаний склом Corning Gorilla Glass, цей Galaxy спроєктований із захистом від води. Він настільки ж міцний, ковзає та витончений.
Перший у світі мобільний дисплей із функцією приватності
Зустрічайте вбудований екран приватності в Galaxy S26 Ultra. Під час активації Privacy Display захищає ваші особисті дані, приховуючи вміст усього екрана. Ви також можете самостійно вибрати, що саме хочете приховати: окремі програми, повідомлення або PIN-коди.
Найтонший Ultra в історії
Збалансований дизайн робить цю модель найлегшою серед серії Ultra. Поєднання елегантності та комфорту дає змогу смартфону природно та зручно лежати у вашій долоні.
Новий рівень якості зображення
Насолоджуйтеся неймовірною деталізацією завдяки вдосконаленій точності оброблення глибини кольору. Використання технології mDNIe гарантує кольоропередавання й градієнти саме такими, якими їх задумав автор. Крім того, технологія ProScaler на основі покращених алгоритмів ШІ підвищує чіткість кожної деталі, створюючи максимально реалістичне зображення.
Super Steady Video: Стабільність навіть у русі
Функція Horizontal Lock у режимі Super Steady поєднує розширені оптичні кути з датчиками гіроскопа та прискорення. Це дає системі автоматично визначати напрямок гравітації та утримувати лінію горизонту рівною, навіть якщо ви повернете смартфон на 360 градусів.
Максимальне охолодження з найбільш випарною камерою
Насолоджуйтеся іграми з важкою графікою та можливостями Galaxy AI завдяки процесору Snapdragon 8 Elite Gen 5 для Galaxy. Завдяки вдосконаленій конструкції випарної камери тепло розсіюється швидше й ефективніше, ніж будь-коли раніше, забезпечуючи стабільну роботу пристрою під навантаженням.
Висока роздільна здатність з Ultra-камерою 200 МП
Завдяки основному сенсору на 200 МП і системі ProVisual Engine, Galaxy S26 Ultra здатний зафіксувати найдрібніші деталі. Дані зображення високої роздільної здатності аналізуються в режимі реального часу для збереження чітких текстур і бездоганної чистоти кожного кадру.
Надшвидке заряджання та надзвичайна автономність
Galaxy S26 Ultra підтримує технологію Super Fast Charging 2.0, яка розроблена для блискавичного поповнення енергії без шкоди ресурсу акумулятора. Отримайте до 75% заряду лише за 30 хвилин під'єднання до мережі.
100-кратний Space Zoom на базі штучного інтелекту
Наближайте об'єкти з неймовірною точністю: від оптичної досконалості до потужного 100-кратного цифрового зуму з підтримкою ШІ. Система миттєво стабілізує зображення й покращує чіткість, щоб отримати ідеальний знімок навіть на величезній відстані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротове заряджання | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Спалах основної камери | світлодіодна |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.6х78.1х7.9 мм |
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Захист від пилу та вологи | IP68 |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Комбінований слот | немає |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Навігація | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | стилус |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Основна камера | 200+50+50+10 Мп |
| Спеціальні | Ігрові + Захищені |
| Окремий слот для карти пам'яті | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Підтримка еSim | Да |
| Популярні бренди | Samsung |
| Попередньо встановлена ОС | Android 16.0 |
| Виробник процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Ellite Gen 5 |
| Розблокування обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 3120х1440 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Да |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Товщина корпусу | 7 - 8 мм |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 6-12 МП |
| Частота процесора | 2x4.74 ГГц + 6x3.6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 599 ₴









