
IP-камера Reolink P434 2.8-8mm (RLC-833A) ( 21146 )
8 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: P434 (RLC-833A)
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розпізнавання людей/транспортних засобів/домашніх тварин
Аналізуючи форми об'єктів, RLC-833A може точно розпізнавати людей, транспортні засоби та тварин*. У разі виявлення підозрілого обличчя вам відразу буде повідомлено повідомлення про небезпеку. Це неабияк знижує кількість помилкових тривог, оскільки рух інших менш важливих об'єктів ігноруються.
*На цей час функція виявлення хатніх тварин є на стадії тестування бета та може ідентифікувати тільки собак і кішок.
4K 8MP Ultra HD: чітке зображення
Якість зображення переходить від 1080p до 4K Ultra HD — в 1,6 раза чіткіше, ніж 2К Super HD, і вчетверо чіткіше, ніж 1080p HD. Кожна дрібна деталь буде чітко показана на записування.
3-кратний оптичний зум: розглядай найдрібніші деталі
Reolink RLC-833A — камера відеоспостереження з моторизованим варіфокальним об'єктивом підтримує 3-кратний оптичний зум. Ви можете наближати або видаляти зображення без зниження якості відео.
Суперчітке нічне бачення: безпека 24/7
Коли світла немає, RLC-833A з вбудованими прожекторами продовжує знімати в повному кольорі. Ви отримаєте більше візуальних деталей, які допоможуть ідентифікувати людей і автомобілі краще, ніж чорно-білі відео.
-LED-прожектор
-2 ИК-светодиода
-Нічне бачення до 30 метрів
Двосторонній аудіозв'язок
Вбудовані динамік і мікрофон дають змогу спілкуватися з тими, про кого працюєте, у режимі реального часу.
Інтервалне знімання — прогляньте весь день за хвилину
Використовуйте камеру стеження для інтервального запису. Слідкуйте за 3D-друком, прогляньте весь процес будівництва будівель за кілька хвилин або зніміть неймовірно гарні різновиди сходу та заходу сонця. Здивуйте гарним результатом своїх друзів!
Просте налаштування завдяки PoE
Не потрібен кабель живлення або адаптер. Завдяки технології Power over Ethernet (PoE) RLC-833A може транслювати відео та отримувати живлення одночасно по одному мережевому кабелю.
Контролюйте свій будинок або бізнес за допомогою мобільних застосунків
За допомогою програм, як-от Reolink App або Client, ви можете контролювати ваш дім або бізнес, відреагувати на тривогу в будь-який час і з будь-якого місця.
Витримує дощ, сніг і вітер
Міцний корпус робить цю розумну IP-камеру Reolink водонепроникною. Вона чудово працює як усередині, так і зовні вашого будинку, за будь-яких суворих погодних умов.
Ступінь захисту IP66.
Просте відтворення й керування записами
Ви можете не тільки відтворювати збережені відео для пошуку потрібної інформації, але й фільтрувати відео за моментами розпізнавання об'єктів і керувати шкалою часу, щоб швидко знайти те, що потрібно.
Визначення руху, повідомлення в режимі реального часу
Отримуйте миттєві та правильні повідомлення про рух об'єктів у кадрі. Камера сповістить вас, щойно виявить рух. Налаштувавши чутливість до руху та розкладу, ви можете персоналізувати камеру, щоб зловити в кадр те, що вам дійсно потрібно.
Типи повідомлень:
-мобільна програма: миттєві push-повідомлення на вашому смартфоні
-є-mail: повідомлення на пошту з фрагментами записування або фотографіями
-сирена: у разі виявлення руху камера може увімкнути потужну сирену або відтворити записане повідомлення
Зона руху
Ви можете налаштувати зону руху за потреби, встановивши, де на рух об'єкта буде реакція, а де ні.
Reolink NVR (робота з відеореєстратором)
Якщо ви хочете зберігати відео упродовж тривалого часу або керувати декількома камерами, краще під'єднати цю камеру до сумісного відеореєстратора Reolink NVR або до системи камер відеоспостереження
Для досягнення найкращого відтворення рекомендується використовувати мережеві відеореєстратори Reolink.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 510 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Аудіо | двобічний аудіозв'язок |
| Аудіодетекція | Немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор руху | Да |
| Детектор обличчя | Немає |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+55°C |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звукова сигналізація | Да |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Клас захисту | IP67 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 ГБ GB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Нічне знімання | Да |
| Визначення номерних знаків | Немає |
| Визначення перетину лінії | Немає |
| Підтримка 4G/LTE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Підтримка PoE | Да |
| Робота від акумуляторних батарей | Немає |
| Робота від сонячної батареї | Немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 117.4 х 117.4 х 103.8 мм |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Да |
| Світлова сигналізація | Да |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Тип | дротові |
| Тип підсвітки | ІЧ-видиме світло |
| Повідомлення про вторгнення в зону | Да |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 30° - 53° |
| Кут огляду по горизонталі | 50° - 94° град. |
| Кут повороту | немає даних |
| Вулична | Да |
| Фокусна відстань | 2.8 - 8 мм |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.265 |
| Колір | white |
| Чутливість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 279 ₴
