
IP-камера Reolink RP-PCV8MZ 2.7-13.5 mm ( 25670 )
11 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: RP-PCV8MZ 2.7-13.5 mm
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Reolink RP-PCV8MZ — це інтелектуальна купольна IP-камера, що поєднує в собі надвисоку чіткість 4K Ultra HD і гнучкість 5-кратного оптичного зуму.
Завдяки вбудованим алгоритмам розпізнавання об'єктів, вона не просто записує відео, а стає вашим розумним охоронювачем, який відрізняє людину або автомобіль від випадкових рухів гілок.
Забезпечуючи вчетверо більшу роздільну здатність, ніж 1080p, RP-PCV8MZ фіксує кожну деталь із професійною точністю. Це регульоване поле зору в поєднанні з 5-кратним оптичним зумом дає змогу цілеспрямовано контролювати критичні зони, зменшуючи кількість помилкових спрацьовувань і забезпечуючи чітке відео навіть із великих відстаней.
Варифокальний об'єктив дає змогу наближати зображення без втрати якості. Ви можете налаштувати кут огляду від широкого панорамного до вузького сфокусованого.
Reolink RP-PCV8MZ обладнана портами входу/виходу сигналізації, що дають змогу під'єднуватися до зовнішніх пристроїв введення, як-от датчики та магнітні контакти, а також до пристроїв виведення, як-от сирени та стробоскопи. Ця функція активації дає змогу створювати та настроювати власну систему зв'язку сигналізації, що ідеально підходить для автономних налаштувань або проєктів, де відеореєстратор не має підтримки введення/виведення.
Завдяки гнучким варіантам встановлення, ця камера забезпечує довговічне та високопродуктивне спостереження в широкому спектрі застосунків, від житлових приміщень до комерційних об'єктів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 845 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Аудіо | двобічний аудіозв'язок |
| Аудіодетекція | Немає |
| У комплекті | камера, інструкція |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор руху | Да |
| Детектор обличчя | Немає |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+55°C |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звукова сигналізація | Да |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Клас захисту | IP67 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 ГБ GB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Нічне знімання | Да |
| Хмарне сховище | Немає |
| Визначення номерних знаків | Немає |
| Визначення перетину лінії | Да |
| Підтримка 4G/LTE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Підтримка PoE | Да |
| Робота від акумуляторних батарей | Немає |
| Робота від сонячної батареї | Немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 138 х 138 х 100 мм |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Да |
| Світлова сигналізація | Да |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Тип | дротові |
| Тип об'єктива | моторизований |
| Тип підсвітки | ІЧ-видиме світло |
| Повідомлення про вторгнення в зону | Да |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 18° - 56.2° |
| Кут огляду по горизонталі | 32° - 108° град. |
| Кут повороту | немає даних |
| Вулична | Да |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Форм-фактор | купольна (dome) |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Колір | white |
| Чутливість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 109 ₴









