
Корпус Cougar Airface Flo RGB White ( 24736 )
6 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: AIRFACE FLO RGB White
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Airface Flo RGB продовжує філософію дизайну Airface ECO RGB, що ґрунтується на принципі "охолодження понад усе", завдяки двом попередньо встановленим 180-міліметровим ARGB PWM вентиляторам із класичною сітчастою?панеллю спереду, що забезпечує потужний повітряний потік у класичному стилі. функції, як швидкознімний фільтр, знімна верхня панель і знімна передня планка, були спадкові від Airface ECO RGB, так само як і модульна передня панель входів/виходів, яка забезпечує універсальні варіанти розміщення, завдяки чому всі ваші порти та кнопки будуть легкодоступні незалежно від орієнтації корпусу.
Попередньо встановлені передні 180-мм охолоджувальні вентилятори ARGB PWM
Два потужні 180-міліметрові вентилятори охолодження з ARGB-підсвіткою і ШІМ-керуванням на передній панелі забезпечують охолодження системи навіть за високих навантажень. Ці вентилятори попередньо встановлені для забезпечення оптимального повітряного потоку відразу після розпакування, а їхня швидкість регулюється залежно від вашої системи. Airface Flo RGB також обладнаний попередньо встановленим 120-міліметровим витяжним вентилятором на задній панелі.
Класична сітчаста передня панель
Класичний зовнішній вигляд сітчастої панелі ідеально доповнюється двома 180-міліметровими вентиляторами ARGB PWM.
Модульний фронтальний вхід/вихід
Незалежно від того, чи віддаєте перевагу розташуванню портів і кнопок зверху, чи знизу, ця функція дає змогу розташувати їх там, де вам зручно. Така гнучкість гарантує легкий доступ до всіх роз'ємів, незалежно від орієнтації корпусу. Панель входів Airface Flo RGB містить один порт USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) Type-C, два порти USB 3.0 Type-A, чотириконтактний роз'єм для навушників і кнопку RGB.
Повний захист від пилу
Фільтри з трьох вентильованих боків — спереду, зверху та знизу — ефективно запобігають потраплянню пилу, підтримуючи чистоту компонентів. Передній швидкознімний фільтр легко виймається без зняття передньої панелі, що спрощує обслуговування, а гумова накладка забезпечує надійніше захоплення фільтра, що підвищує зручність використання. Верхній фільтр кріпиться магнітами, а нижній фільтр легко висувається.
Найпростіший збірник
Знімна верхня панель спрощує доступ до внутрішньої частини корпусу, надаючи додатковий простір для легкого складання пристрою.
Охолоджувальна здатність
Підтримка радіатора AIO розміром до 360 мм або повітряного кулера заввишки до 190 мм із можливістю розширення охолодження до 6 вентиляторів дає вашій системі працювати максимально ефективно, коли гра стає спекотною.
Збільшений простір для графічного процесора
Airface Flo RGB підтримує графічні процесори завдовжки до 390 мм, які можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально. Збільшений вертикальний простір для графічного процесора забезпечує більше вільного простору для безперешкодної циркуляції повітря навколо нього.
Збільшений кабель-менеджмент
Ефективна організація кабелів має вирішальне значення як для естетики, так і обслуговування. Розширені можливості прокладання кабелів дають змогу акуратно організувати їх і не допустити їхнього сплутування.
Місткість дисків
Airface Flo RGB вміщує до 1 твердотільного накопичувача розміром 2.5 дюйма та 2 жорсткі диски розміром 3.5 дюйма.
Універсальна сумісність із материнськими платами
Airface Flo RGB сумісний із материнськими платами Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, CEB і E-ATX, що забезпечує гнучкість для різних конфігурацій збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 509 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Бічна панель (опція) | Немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Вага | немає даних г |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардридер | Немає |
| Количество отсеков 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | Немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм / 140 мм |
| На бічній панелі | Немає |
| На нижній панелі | Немає |
| На передній панелі | Немає |
| Наявність бічного вікна | з боковим вікном |
| Нижня панель (опція) | Немає |
| Передня панель (опція) | 2 х 180 мм |
| Підтримка системи водяного охолодження | Да |
| Підсвітка | RGB-подсветка |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розміри корпусу | 240 х 509 х 480 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхней панели |
| Сетка (Mesh) | Да |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | немає даних |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 180 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB |
| Функція PFC | Немає |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴









