
Корпус Cougar CFV235 Mesh Vision White ( 28316 )
14 258 ₴
- Готово до відправки
- Код: CFV235 Mesh Vision White
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CFV235 Mesh Vision — це новий тип корпусу для ПК з інноваційною конструкцією центральної плавальній вентиляції (CFV). Вона розділяє відсік блока живлення й основний відсік, даючи змогу використовувати відкритий простір між ними для охолодження завдяки додатковій вентиляції, зберігаючи компактність без шкоди покращеному охолодженню, закладеному в архітектуру. Вбудований 9.16-дюймовий IPS TFT LCD-дисплей забезпечує програмний моніторинг системи в режимі реального часу з роздільною здатністю 1920 x 462 і частотою оновлення 60 Гц, відбиваючи критично важливі дані та настроювані візуальні ефекти. У поєднанні з модулем передньої панелі "3-в-1", що об'єднує сітку, два 160-міліметрових вентилятори ARGB PWM і пиловий фільтр в єдиний попередньо зібраний блок, а також технологією зображення з ефектом присутності, CFV235 Mesh Vision забезпечує візуалізований потік повітря за межами об'єму.
Справжнє вільноплавальне структурне розділення
Традиційна конструкція передбачає розміщення блока живлення — основного джерела тепла — і критично важливих компонентів в одному просторі, обмежуючи доступ повітря тільки до верхньої, передньої та задньої панелей. Центральна плавальна вентиляція розділяє відсік блока живлення й основний відсік структурним простором, що забезпечує більшу свободу та спрямованість руху повітря. Це вільне архітектурне розділення також надає серії CFV235 унікального, прогресивного зовнішнього вигляду.
Доступ повітря 270° у підвісному просторі
Плавальний простір серії CFV235 являє собою повністю тривимірну, дискретну порожнину, підвішену всередині шасі. Просторий безперешкодний забір повітря на 270° забезпечує кращу вентиляцію, порівнюючи із закритими компоновками там, де це найбільше необхідно.
Під'єднайте і працюйте з одним модулем
Модуль передньої панелі "3-в-1" — сполучний пиловий фільтр, два попередньо встановлені 160-міліметрові вентилятори ARGB PWM і сітчасту панель в один попередньо зібраний блок — дає змогу виконувати технічне обслуговування одним простим кроком. Пиловий фільтр магнітно кріпиться до рами, два 160-мм вентилятори ARGB PWM (попередньо встановлені) встановлюються в раму, попередньо прикріплену до передньої сітчастої??панелі, передню сітчасту панель і попередньо прикріплену раму утворюють єдиний закінчений компонент.
Розумний роз'єм Pogo Pin
Пружинний контакт на модулі "3-в-1" забезпечує фізичний контакт із відповідною частиною, вбудованою в корпус CFV, що дає змогу мінімізувати кількість кабелів, не заподіюючи шкоди критично важливим реле живленням і сигналу.
Попередньо встановлені два 160-мм вентилятори ARGB PWM
Дозвольте вашій збірці відразу ж розпочати роботу: два 160-міліметрових вентилятори ARGB PWM попередньо встановлені та інтегровані в модуль передньої панелі "3-в-1", що економить час на настроювання й забезпечує готове до використання оптимальне охолодження.
Монітор стану
Монітор CFV235 Mesh Vision обладнаний 9.16-дюймовим LCD-дисплеєм IPS TFT з роздільною здатністю 1920 x 462 і частотою оновлення 60 Гц для моніторингу системи в режимі реального часу. Відстежуйте критично важливі дані від температури до швидкості обертання вентиляторів і персоналізуйте дисплей, використовуючи контент у форматах JPG, PNG, GIF або MP4. Керування здійснюється за допомогою програмного забезпечення, що виконує функцію оперативного центру керування.
Оперативний контроль
Дані про продуктивність і повний контроль над настроюванням і вирівнюванням дисплея можна миттєво та повністю отримати за допомогою програмного забезпечення, що встановлюється, отримавши консоль центру керування безпосередньо на робочому столі. Завантажити ПЗ
Веселка між ними
Світлова смуга Aurora освітлює простір центральної рухомої вентиляційної конструкції зсередини, підкреслюючи цю інноваційну особливість і представляючи її як архітектурне переосмислення. Вона входить до комплекту постачання та кріпиться магнітами для зручності та простоти використання.
Свет. Швидкість.
CFV235 Mesh Vision обладнаний вбудованим універсальним хабом для вентиляторів, що забезпечує безшовну координацію швидкості обертання вентиляторів із ШІМ-керуванням і RGB-підсвіткою. Це дає змогу керувати RGB-підсвіткою без програмного забезпечення або синхронізувати його з програмним забезпеченням материнської плати.
Подвійна магнітна фільтрація
Магнітні пилові фільтри на кришці та основі центральної рухомої вентиляційної конструкції активно запобігають скупченню пилу та сміття, зберігаючи чистий і безперебійний потік повітря, не порушуючи підвісну конструкцію.
Вертикальна просторова ефективність
Розміщення центрального вентиляційного каналу на вертикальній осі дає змогу уникнути збільшення загальної ширини, зберігаючи компактність.
Просторова інженерія
Зазор 38 мм за лотком материнської плати покращує організацію кабелів, надаючи більше місця для прокладання та прихованого розміщення кабелів різної товщини. П'ять регульованих ременів із липучками забезпечують універсальні можливості для фіксації й акуратного розміщення кабелів.
Архітектурна міцність
Сталева рама завтовшки 1.5 мм підсилює шасі, зберігаючи структурну цілісність навіть під час використання центральної підвісної вентиляції. У результаті виходить смілива відкрита архітектура, яка залишається жорсткою, надійною й готовою до високопродуктивних складок.
Універсальна сумісність
Сумісний із материнськими платами зі зворотним роз'ємом і підтримує відеокарти завдовжки до 400 мм, корпус CFV235 Mesh Vision розроблений для ігрових систем майбутнього. Кришка виконує три функції: спрямовує повітряний потік, спрощує прокладання кабелів і слугує тримачем відеокарти. Її розташування можна оптимально підібрати відповідно до параметрів материнської плати. Це дає змогу максимально ефективно використовувати доступний простір, не тільки зменшуючи кількість кабелів, але й підвищуючи стабільність роботи.
Спрямований потік повітря
Кабельна кришка також виконує функцію напрямного повітряного потоку, забезпечуючи точне охолодження процесора та відеокарти там, де це більше потрібно.
Охолоджувальна здатність
Корпус CFV235 Mesh Vision може бути обладнаний 3 вентиляторами 120 мм або 2 вентиляторами 140 мм зверху, 3 вентиляторами 120 мм знизу основного відсіку, 2 вентиляторами 160 мм спереду та 1 вентилятором 120 мм ззаду 1 мм ззаду з ARGB-підсвіткою і ШІМ). Підтримується водяне охолодження до 360 мм зверху.
Периферія
CFV235 Mesh Vision обладнаний портами USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (20 Гбіт/с) x1, USB 3.0 Type-A x2, 4-контактним аудіороз'ємом гарнітури для під'єднання різних пристроїв.
Аншлаг
Завдяки можливості встановлення двох 3.5-дюймових жорстких дисків і двох+двох 2.5-дюймових твердотільних накопичувачів (перетворюваних із відсіків для 3,5-дюймових дисків), універсальні можливості зберігання даних надають досить місця для розширення сховища за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 493 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Бічна панель (опція) | Немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Вага | немає даних г |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | Немає |
| Количество отсеков 2.5" | Немає |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На бічній панелі | Немає |
| На нижній панелі | Немає |
| На передній панелі | Немає |
| Наявність бічного вікна | з боковим вікном |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 2 х 160 мм |
| Підтримка системи водяного охолодження | Да |
| Підсвітка | ARGB-підсвітка |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розміри корпусу | 235 x 493 x 460 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Сетка (Mesh) | Да |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | немає даних |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 160 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB |
| Функція PFC | Немає |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 258 ₴






