
Корпус Cougar CFV235 Vision White ( 28858 )
12 398 ₴
- Готово до відправки
- Код: CFV235 Vision White
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CFV235 Vision — це новий тип корпусу для ПК з інноваційною конструкцією центральної рухомої вентиляції (CFV). Вона розділяє відсік живлення й основний відсік, даючи змогу використовувати вільний простір між ними для охолодження й додаткової вентиляції. Вбудований 9.16-дюймовий IPS TFT LCD-дисплей забезпечує програмний моніторинг системи в режимі реального часу з роздільною здатністю 1920х462 і частотою оновлення 60 Гц, відбиваючи критично важливі дані та настроювані візуальні ефекти. Оптимальне поєднання повного панорамного огляду, компактних розмірів, архітектурно вдосконаленої системи охолодження та технології відтворення з ефектом присутності CFV235 Vision дає змогу візуалізувати повітряний потік за межами звичайних обсягів.
Справжнє вільноплавальне структурне розділення
Традиційна конструкція передбачає розміщення блока живлення — основного джерела тепла — і критично важливих компонентів в одному просторі, обмежуючи доступ повітря тільки до верхньої, передньої та задньої панелей. Центральна плавальна вентиляція розділяє відсік блока живлення й основний відсік структурним простором, що забезпечує більшу свободу та спрямованість руху повітря. Це вільне архітектурне розділення також надає серії CFV235 унікального, прогресивного зовнішнього вигляду.
Доступ повітря 270° у підвісному просторі
Плавальний простір серії CFV235 являє собою повністю тривимірну, дискретну порожнину, підвішену всередині шасі. Просторий безперешкодний забір повітря на 270° забезпечує кращу вентиляцію, порівнюючи із закритими компоновками там, де це найбільше необхідно.
Монітор стану
Монітор CFV235 Vision обладнаний 9.16-дюймовим LCD-дисплеєм IPS TFT з роздільною здатністю 1920 x 462 і частотою оновлення 60 Гц для моніторингу системи в режимі реального часу. Відстежуйте критично важливі дані від температури до швидкості обертання вентиляторів і персоналізуйте дисплей, використовуючи контент у форматах JPG, PNG, GIF або MP4. Керування здійснюється за допомогою програмного забезпечення, що виконує функцію оперативного центру керування.
Оперативний контроль
Дані про продуктивність і абсолютний контроль над настроюванням і вирівнюванням дисплея можна миттєво та повністю отримати за допомогою програмного забезпечення, що встановлюється, яке надає консоль центру керування безпосередньо на робочому столі. Написати ПЗ
Встановлені вентилятори Reverse Blade Unity ARGB 240
Однокорпусні вентилятори COUGAR Unity ARGB 240 із ШІМ-керуванням і зворотним напрямком лопатей попередньо встановлені на материнській платі, забезпечуючи точне керування швидкістю обертання, виняткове охолодження, практично безшумну роботу та приголомшливу RGB-підсвітку відразу після виймання з коробки.
Веселка між ними
Світлова смуга Aurora освітлює простір центральної рухомої вентиляційної конструкції зсередини, підкреслюючи цю інноваційну особливість і представляючи її як архітектурне переосмислення. Вона входить до комплекту постачання та кріпиться магнітами для зручності та простоти використання.
Свет. Швидкість.
CFV235 Vision обладнаний вбудованим універсальним хабом для вентиляторів, що забезпечує безшовну координацію швидкості обертання вентиляторів із ШІМ-керуванням і RGB-підсвіткою. Це дає змогу керувати RGB-підсвіткою без програмного забезпечення або синхронізувати його з програмним забезпеченням материнської плати.
Подвійна магнітна фільтрація
Магнітні пилові фільтри на кришці та основі центральної рухомої вентиляційної конструкції активно запобігають скупченню пилу та сміття, зберігаючи чистий і безперебійний потік повітря, не порушуючи підвісну конструкцію.
Вертикальна просторова ефективність
Розміщення центрального вентиляційного каналу на вертикальній осі дає змогу уникнути збільшення загальної ширини, зберігаючи компактність.
Просторова інженерія
Зазор 38 мм за лотком материнської плати покращує організацію кабелів, надаючи більше місця для прокладання та прихованого розміщення кабелів різної товщини. П'ять регульованих ременів із липучками забезпечують універсальні можливості для фіксації й акуратного розміщення кабелів.
Архітектурна міцність
Сталева рама завтовшки 1.5 мм підсилює шасі, зберігаючи структурну цілісність навіть під час використання центральної підвісної вентиляції. У результаті виходить смілива відкрита архітектура, яка залишається жорсткою, надійною й готовою до високопродуктивних складок.
Універсальна сумісність
Сумісний із материнськими платами зі зворотним конектором і підтримуваним відеокарти завдовжки до 430 мм, CFV235 Vision розроблений для ігрових систем майбутнього. L-подібний кронштейн для кріплення відеокарти з гнучкими варіантами встановлення запобігає її провисанню.
Периферія
CFV235 Vision обладнаний портами USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (20 Гбіт/с) x1, USB 3.0 Type-A x2, 4-контактним аудіороз'ємом гарнітури для під'єднання різних пристроїв.
Охолоджувальна здатність
CFV235 Vision може бути обладнаний трьома вентиляторами 120 мм або 3 вентиляторами зверху, трьома вентиляторами 120 мм знизу основного відсіку, двома вентиляторами 120 мм із боку материнської плати та одним вентилятором 120 мм ззаду. Підтримка водяного охолодження досягає 360 мм зверху.
Аншлаг
Завдяки можливості встановлення двох 3.5-дюймових жорстких дисків і двох+двох 2.5-дюймових твердотільних накопичувачів (перетворюваних із відсіків для 3,5-дюймових дисків), універсальні можливості зберігання даних надають досить місця для розширення сховища за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 493 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | Немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіороз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Бічна панель (опція) | 2 x 120 мм |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Вага | немає даних г |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | Немає |
| Количество отсеков 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Немає |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 430 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На бічній панелі | Немає |
| На нижній панелі | Немає |
| На передній панелі | Немає |
| Наявність бічного вікна | з боковим вікном |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | Немає |
| Підтримка системи водяного охолодження | Да |
| Підсвітка | ARGB-підсвітка |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розміри корпусу | 235 x 493 x 460 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Сетка (Mesh) | Немає |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | Немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | немає даних |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | Немає |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB |
| Функція PFC | Немає |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 398 ₴






