
Кавомашина Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.61.B ( 29774 )
27 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: ECAM 290.61.B
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варіантів приготування кавових напоїв є безліч і не все можна реалізувати способом ручного заварювання. Для цього, зазвичай, користуються кавоварками та кавомолками. Однак, купівля автоматичної кавомашини DeLonghi ECAM 290.61 B Magnifica Evo є набагато більш логічним рішенням щодо практичності. Це багатофункціональна система з власною вбудованою кавомолкою з 250 г місткістю для зберігання зерен, спроможна молоти зерна на 13 рівнях за вашим вибором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Подача гарячої води | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Блокування від дітей | Немає |
| Вид | окремішня |
| Можливість програмування | Да |
| Дисплей | без дисплея |
| Додатково | Немає |
| Використовувані технології | LatteCrema Hot |
| Кількість запрограмованих напоїв | 5 шт. |
| Кількість фільтрів | 1 фільтр |
| Комплектація | кавоварка, мірна ложка, інструкція |
| Мoдель. | Magnifica Evo |
| Об'єм резервуара для води | 1 л - 2 л |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Підігрів чашок | немає |
| Потребується потужність | 1000 Вт — 1499 Вт Вт |
| Приготування напоїв | еспресо, подвійне еспресо, кава, капучино, гаряча вода |
| Програмування жорсткості води | Да |
| Програмування міцності кави | Да |
| Програмування обсягу порції | немає |
| Програмування температури напою | Да |
| Протикрапельний механізм | немає даних |
| Розміри | 36 x 24 x 44 см |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | Да |
| Регулювання помелу | Да |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Система самоочищення | Да |
| Знімна варильна група | Да |
| Віддалене керування | немає |
| Керування | Сенсорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 279 ₴








