
Розумна світлодіодна стрічка TP-Link Tapo L930-5 ( 29173 )
2 231 ₴
- Готово до відправки
- Код: Tapo L930-5
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна багатобарвна світлодіодна Wi-Fi стрічка
Адресна — встановлюйте свій колір для кожного з 50 відрізків стрічки.
Білі світлодіоди — дадуть змогу використовувати стрічку для звичайного освітлення.
Світлові ефекти створять веселу атмосферу в домі.
Світломузика — стрічка реагуватиме на звуки та блиматиме в такт музиці.
Підтримка Apple HomeKit — керуйте стрічкою через Siri.
Голосове керування — працює з голосовими помічниками, як-от асистент Google.
Поліуретанова оболонка продовжить термін експлуатації стрічки, захистить її від вологи та додасть їй додаткового лоска.
Працює без центру керування — досить під'єднати стрічку до мережі Wi-Fi.
Просте налаштування — приклейте стрічку, під'єднайте її до мережі Wi-Fi та налаштуйте через застосунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| RGB (вибір кольору) | Да |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Голосове керування | Да |
| Датчик руху | Немає |
| Димування | Немає |
| Індекс передавання кольору | немає даних |
| Використовувані технології | Немає |
| Кратність різання | немає даних |
| Музичний ритм | Да |
| Призначення | для приміщень (інтер'єрна) |
| Напруга живлення | 12 В |
| Живлення | Мережа |
| Потребується потужність | 13 Вт/м Вт |
| Робоча температура | от -15 до 40°C |
| Світловий потік | немає даних лм |
| Сумісність з Amazon Alexa | Да |
| Сумісність з Google Assistant | Да |
| Сумісність з Google Home | Немає |
| Сумісність із Samsung Smart Things | Немає |
| Сумісність із Siri Shortcuts | Да |
| Спільна версія ОС | Немає |
| Таймер | Да |
| Тип | розумна світлодіодна стрічка |
| Тип монтажа | двостороння клейка стрічка |
| Кут світіння | немає даних |
| Віддалений доступ | Да |
| Керування з пульта | Да |
| Керування зі смартфона | Да |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | RGB |
| Колірна температура (діапазон) | 2500-6500 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 231 ₴






