
Робот-пилосос Dreame Bot L10s Ultra Gen 3 (RLL53SE-wh) ( 25429 )
37 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: RLL53SE-wh
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-пилосос мийний Dreame Bot L10s Ultra Gen 3
Сучасний і високоефективний робот-пилосос мийний Dreame Bot L10s Ultra Gen 3 створений спеціально для якісного та швидкого прибирання практично будь-якого житлового приміщення. За допомогою технології всмоктування Vormax потужністю 25 000 Па ефективно збирає широкий спектр забруднень, як-от шерсть хатніх тварин, за меншу кількість проходів, а технологія Dual Flex Arm забезпечує комплексне очищення важкодоступних місць, як-от кути або вигнуті меблі.
Якісне прибирання
Завдяки двигуну TurboForce 6-го покоління, пилосос L10s Ultra Gen 3 забезпечує потужне всмоктування 25 000 Па ефективно збираючи сміття, як-от обрізання паперу, шерсть хатніх тварин із різних поверхонь. Для більшого контролю ви можете легко перемикатися між 5 рівнями всмоктування через застосунок для прибирання смартфона.
Технологія Dual Flex Arm і система SideReach
Оцініть ретельне прибирання завдяки подовженій бічній щітці L10s Ultra Gen 3, яка ефективно збирає пил із прямих кутів, під вигнутими меблями та важкодоступними місцями, які часто залишаються непоміченими, забезпечуючи 100% охоплення кутів.
Збільшена довжина швабри
Завдяки новітній технології MopExtend RoboSwing, швабра L10s Ultra Gen 3 подовжує свої насадки до 4 см, щоб впоратися із забрудненнями під ліжками, уздовж країв і у важкодоступних кутах.
Система проти сплутування волосся
Щітка TriCut Brush 2.0 автоматично підстригає заплутане волосся й спрямовує його прямо в мішок, заощаджуючи ваш час і сили на ручному прибиранні. Конструкція обладнана трьома різальними головками, розробленими для гарантування безпеки, вона легко підстригає заплутане волосся й ефективно переносить його в пилозбірник, забезпечуючи безперебійну роботу вашого робота-пилососа.
Ефективне самоочищення
Вбудована система AceClean DryBoard з 20 високотемпературними розпилювальними форсунками забезпечує щільний контакт зі швабрами, що обертаються на високій швидкості, що постійно надають свіжу воду для самоочищення. Водночас брудна вода миттєво зливається з мінімальною кількістю залишків — немає потреби в ручному очищенні навіть у разі тривалого використання.
Насадки для швабри промиваються за допомогою 20 розпилювальних форсунок.
Насадки для швабри, що швидко обертаються, очищають пральну дошку.
Брудна вода зливається, залишаючи мінімальну кількість забруднень
Конструкція 2 в 1
Док-станція автоматично спорожняється в пилозбірнику об'ємом 3,2 л, забезпечуючи практично безконтактне прибирання до 100 днів. Конструкція обладнана резервуаром чистої води об'ємом 4,5 л і резервуаром для використаної води об'ємом 4 л для простого й ефективного обслуговування.
Автоматичне поповнення та сушіння гарячим повітрям
Інтелектуальна док-станція автоматично поповнює запаси мийного засобу та наносить його на різні поверхні, щоб підтримувати свіжість підлоги, а використання гарячого повітря для сушіння швабр допомагає запобігти накопиченню бруду та появі неприємних запахів.
Ще більше автономності
Док-станція робота-пилососа Dreame автоматично поповнює резервуар чистою водою за потреби, забезпечуючи свіжість швабри щоразу. Забудьте про важкі резервуари для води. З комплектом під'єднання до водопроводу ви зможете насолоджуватися автоматичним поповненням і зливом води повністю автономно.
Захист Ваших килимів
Робот-пилосос L10s Ultra Gen 3 захищає ваші килими, автоматично піднімаючи швабру на висоту до 10,5 мм, щоб запобігти потраплянню вологи та бруду. Ви також можете налаштувати робот-пилосос так, щоб він уникав килимів у певних зонах для додаткового спокою.
Інтенсивне чищення килимів
Під час увімкнення цієї функції робот-пилосос уповільнює свою роботу, щоб двічі ретельно очистити килими для глибшого та дбайливішого прибирання.
Підтримуйте чистоту в зонах, призначених для хатніх тварин
Активуйте режим догляду за тваринами для індивідуального прибирання навколо пухнастих друзів. Додавання меблів до застосунка для прибирання дає змогу L10s Ultra Gen 3 визначати зони, де перебувають тварини, для ретельного прибирання. Він подвоює об'єм прибирання в цих місцях, ефективно збираючи шерсть тварин. Крім того, він регулює обсяг води під час вологого прибирання для швидкого висихання, забезпечуючи комфортне середовище для тварин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Вага | 3.89 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Волога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне заряджання | Да |
| Автозбільшення потужності на килимах | Да |
| Бренди | Dreame |
| Віртуальні стіни | Да |
| Час заряджання акумулятора | 4 год |
| Час роботи на 1 заряді | 181 — 240 хвилин |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 210 мин |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Голосовий звіт | Да |
| Датчик забруднення | Да |
| Датчик перепаду висоти | Да |
| Датчик перешкод | Да |
| Рух робота на мапі | Да |
| Ємність акумулятора | 5200 мА·год |
| Звуковий сигнал | Да |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Да |
| Індикація застрягання | Да |
| Індикація ступеня заряджання | Да |
| Камера | Да |
| Комплектація | робот-пилосос мийний, мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття, бічна щітка, щітка прогумована (V-подібна), пилозбірник, насадки для миття підлоги х 2, модуль для миття підлоги, обертовий х 2, інструмент для чищення пристрою, кабель живлення, |
| Мoдель. | L10s Ultra Gen 3 |
| Потужність всмоктування | 25000 Па |
| Мультикартографія | Да |
| Об'єм контейнера для води | 80 мл |
| Об'єм контейнера для збирання пилу | 250-500 мл |
| Об'єм контейнера збирання пилу | 250 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Продовження прибирання після заряджання | Да |
| Розміри (ШхВхГ) | 457 х 340 х 590 мм |
| Система антизаплутування в дротах | Немає |
| Сумісність із голосовими асистентами | Да |
| Складання мапи приміщення | Да |
| Стан | Нове |
| Станція автовивантаження сміття | Да |
| Технологія навігації | лазерна LDS + ІЧ-датчик + камера |
| Тип | робот-пилосос із самоочищенням |
| Тип оброблюваного покриття | ворсистий килим, килимок, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Немає |
| Прибирання за розкладом | Да |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 199 ₴






