
Монітор Samsung 27" ViewFinity S6 (LS27D604UAIXUA) IPS Black 100Hz ( 27975 )
14 879 ₴
- Немає в наявності
- Код: LS27D604UAIXUA
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Насолоджуйтеся плавним зображенням і технічними характеристиками
Візуальна досконалість для професіоналів. Роздільна здатність QHD (2560x1440) і частота оновлення екрана 100 Гц разом розкривають приховані деталі завдяки більшій щільності пікселів, одночасно зменшуючи водночас затримку та розмиття руху. Пориньте в складні проєкти, комбіновані діаграми та динамічний відеоконтент із плавнішим робочим процесом.
1,07 мільярда кольорів з HDR10
Насолоджуйтеся ширшою колірною гамою для приголомшливої точності та деталізації. HDR10 забезпечує безмежний діапазон відтінків і реалістичне передавання кольору, насиченість темних тонів і яскравість світлих. Кожен фрагмент контенту тішить око та відтворюється саме так, як було задумано.
USB-C, LAN і підтримка Daisy Chain
Під'єднайте усе необхідне, щоб поліпшити робочий простір. Порт USB-C дає змогу одночасно заряджати пристрої потужністю 90 Вт і передавати дані, а вбудований порт LAN приєднується до ноутбука без локальної мережі для використання Ethernet. Крім того, ви можете створювати розширений робочий простір, з'єднавши два монітори в послідовний ланцюжок за допомогою функції Daisy Chain.
Вбудований KVM-перемикач
Вбудований KVM-перемикач дає змогу приєднувати до монітора два джерела одночасно й керувати ними за допомогою однієї клавіатури та миші. Ви самі вибираєте: доступні режими розділеного екрана, Картинка в картинці або Картинка за картинкою. Працюйте ефективніше та позбудьтеся клопоту з кількома пристроями завдяки простому перемиканню входів і багатозадачності.
Універсальний підхід до перегляду
Екран, що регулюється за висотою та нахиляється, забезпечує найкращий кут огляду та максимальну зручність. Тепер ви можете повертати екран на 90 градусів, що ідеально підходить для перегляду об'ємних документів із меншим прокручуванням.
Зніміть напруження з очей
Не напружуйте очі, знизивши навантаження від екрана. Для тих, хто працює над проєктами допізна, яскравість і температура кольору автоматично оптимізуються відповідно до оточення. Система захисту очей, що отримала сертифікат TUV, знижує рівень мерехтіння екрана та захищає очі від надмірного синього світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Час реакції | 5 мс |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.9х556.6х220 мм |
| Діагональ | 27" - 29.9" |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm, RJ-45 |
| Ігрові технології | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Поверхня екрана | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | Да |
| Споживана потужність (у роботі) | 31 Вт |
| Регулювання за висотою | Да |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 879 ₴









