
Монітор Asus 26.5" ProArt PA27UCDMR (90LM04NE-B01K71) OLED Silver/Black 240Hz ( 29809 )
87 466 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90LM04NE-B01K71
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
26,5-дюймовий монітор з QD-OLED панеллю формату 4K UHD (3840x2160), частотою оновлення 240 Гц і наднизьким часом відгуку (0,1 мс, GTG) для плавної візуалізації.
Пікова яскравість 1000 кд/м2, виняткова контрастність, сертифікація VESA DisplayHD True Black 400.
Справжня 10-бітна глибина кольору та технологія квантових точок забезпечують широке колірне охоплення: 100% sRGB, 99% DCI-P3 та Rec. 2020.
Бездоганна точність колірного відтворення (?E < 1) і технологія калібрування ASUS ProArt Hardware Calibration.
Підтримка декількох форматів HDR, включно з Dolby Vision, HLG і HDR10 (*Підтримкою Dolby Vision з'явиться у 2-му кварталі 2026 року після випуску відповідного оновлення мікропрограми).
Широкі можливості під'єднання: два порти Thunderbolt 4 (Power Delivery до 96 Вт), HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 DSC, вбудований USB-хаб.
Підставка монітора дає змогу змінювати кут нахилу та висоту екрана та переводити його в портретний режим.
Екологічність: паперове паковання та екологічні стандарти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Wi-Fi / Bluetooth | Немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Час реакції | 0.1 мс |
| Вбудована аудіосистема | Да |
| Вбудована камера | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 608x571x228 мм |
| Геймерські | Немає |
| Діагональ | 25" - 26.9" |
| Діагональ екрану | 26.5" |
| Додаткові роз'єми | 2хThunderbold, mini jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Поверхня екрана | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | Да |
| Портативні | Немає |
| Споживана потужність (у роботі) | 25.3 Вт |
| Регулювання за висотою | Да |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 466 ₴







