
Монітор Asus 27" ProArt PA278CGRV (90LM06Q1-B01K71) IPS Silver/Black 144Hz ( 26954 )
19 759 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90LM06Q1-B01K71
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливості
27-дюймова IPS-панель з роздільною QHD (2560 x 1440) і широкими кутами огляду (178°).
Широке колірне охоплення: 97% DCI-P3 і 100% sRGB.
Фабричне калібрування кольору (Calman Verified).
Змінна частота оновлення (VRR) до 144 Гц із технологією AMD FreeSync забезпечують плавну візуалізацію та комфорт під час роботи.
Широкі можливості під'єднання: порт USB-C (з Power Delivery 96 Вт), HDMI, DisplayPort з підтримкою daisy-chain, вбудований USB-хаб.
Профіль колірної температури M Model гарантує точність кольору під час використання MacBook.
Рішення ASUS Light Sync із сенсором освітленості автоматично регулює колірну гаму монітора залежно від навколишнього освітлення для відтворення природного кольору в будь-якому середовищі.
Вбудована функція Auto KVM дає змогу зручно та без зусиль перемикатися між двома під'єднаними ноутбуками або ПК, використовуючи їх тільки з одним комплектом клавіатури та миші.
Ексклюзивне програмне забезпечення ASUS DisplayWidget Center для легкого налаштування параметрів монітора.
Підставка монітора дає змогу змінювати кут нахилу та висоту екрана, повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим.
Екологічність: паперове паковання та екологічні стандарти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Wi-Fi / Bluetooth | Немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Час реакції | 5 мс |
| Вбудована аудіосистема | Да |
| Вбудована камера | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.2x536.1x190.4 мм |
| Геймерські | Немає |
| Діагональ | 27" - 29.9" |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2, 3хUSB Type-C |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Поверхня екрана | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | Да |
| Портативні | Немає |
| Споживана потужність (у роботі) | 20 Вт |
| Регулювання за висотою | Да |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 759 ₴






