
Смартфон Infinix GT 50 Pro X6891 12/256 GB Black Abyss ( 21143 )
32 239 ₴
- Готово до відправки
- Код: GT50 Pro X6891 12/256GB B
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Infinix GT 50 Pro X6891 12/256 GB Black Abyss ( 20095 )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8400 Ultimate |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротове заряджання | Да |
| Швидке заряджання | Да |
| Спалах основної камери | подвійна світлодіодна |
| Попередньо встановлена ОС | Android 16.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.44x77.23x8.15 мм |
| Діагональ екрану | 6.6" - 7" |
| Ємність акумулятора | 6000 — 6999 мА·год |
| Захист від пилу та вологи | IP64 |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Комбінований слот | немає |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | с NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | чехол |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Основна камера | понад 48 МП |
| Спеціальні | Ігрові |
| Окремий слот для карти пам'яті | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Підтримка еSim | Немає |
| Популярні бренди | Infinix |
| Виробник процесора | MediaTek |
| Розблокування обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 2644х1208 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Infinix GT 50 Pro |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Да |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Товщина корпусу | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота процесора | 1x3.25 ГГц + 3x3.0 ГГц + 4x2.1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 239 ₴







