
IP-камера Imou Bullet 3 (IPC-PS3DP-5M0) 5 МП (2.8 мм) PoE ( 23406 )
2 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: IPC-PS3DP-5M0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функції зображення: детектор руху, виявлення людини
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 220 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіодетекція | Немає |
| У комплекті | камера, блок живлення, монтажний комплект, інструкція |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор руху | Да |
| Детектор обличчя | Немає |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Додаткові дані | - |
| Звукова сигналізація | Немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічне знімання | Да |
| Хмарне сховище | Да |
| Визначення номерних знаків | Немає |
| Визначення перетину лінії | Немає |
| Підтримка 4G/LTE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Підтримка PoE | Да |
| Робота від акумуляторних батарей | Немає |
| Робота від сонячної батареї | Немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 147.7 х 74.2 х 74.2 мм |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Да |
| Світлова сигналізація | Немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Тип | дротові |
| Тип підсвітки | видиме світло |
| Повідомлення про вторгнення в зону | Немає |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 52° |
| Кут повороту | немає даних |
| Вулична | Да |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 455 ₴
