
Мінімийка Karcher K 5 Power Control Flex (1.324-700.0) ( 20303 )
21 079 ₴
- В наявності
- Код: 1.324-700.0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімийка Karcher K 5 Power Control Flex (1.324-700.0)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | Немає |
| Віялова насадка | Немає |
| Обертальна щітка/Роторна щітка | Немає |
| Висувна ручка | Да |
| Габарити | 405 x 306 x 584 мм |
| Фреза для бруду | Да |
| Тиск | 131 - 160 бар |
| Довжина шланга | 10 м |
| Додаткові насадки | Немає |
| Колеса | Да |
| Контейнер для мийного засобу | немає |
| Матеріал помпи | пластик |
| Мийна щітка | Немає |
| Відсік для приладдя | Да |
| Піскоструминна насадка | Немає |
| Пістолет високого тиску | Да |
| Підігрівання води | немає |
| Потокова трубка | Да |
| Регулятор тиску | Да |
| Стан | Нове |
| Стандартна насадка | Немає |
| Тип живлення | електрична |
| Турбонасадка | Немає |
| Універсальна насадка | Немає |
| Фільтр очищення води | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 079 ₴









