
Комутатор Hikvision DS-3E0106P-E/M(B) ( 27255 )
2 371 ₴
- Готово до відправки
- Код: DS-3E0106P-E/M(B) POE
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутатор обладнаний 4 портами (100 Мбіт/с) з підтримкою PoE 802.3af/at і автоузгодженням, двома портами Uplink. Усі порти підтримують функцію авто-MDI/MDIX, усуваючи потребу використання кабелю з перехресними парами. Перший і другий порти з високим пріоритетом. Підтримка режиму CCTV з передаванням сигналу та живлення до 250 метрів.
Завдяки використанню неблокувальних архітектури комутатор може передавати й фільтрувати пакети на максимально можливій для мережевого середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної здатності.
Контроль потоку IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму та контроль зворотного потоку для напівдуплексного режиму допомагають уникнути перевантажень і забезпечують надійне передавання даних, завдяки чому робота комутатора вирізняється великою надійністю.
Особливості:
4 RJ45 порти з PoE (100 Мбіт/с)
2 RJ45 Uplink порту (100 Мбіт/с)
Живлення по всіх контактах
Дистанція передавання до 250 м
Захист від перевантаження 6 кВ
Безшумний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 6 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ їсти |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | Немає |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | Немає |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 35 Вт |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 4 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 50 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 6 портів |
| Підтримка PoE | з підтримкою PoE |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 121.1 x 83.1 x 27.6 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Рівень керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 371 ₴
