
Кондиционер Midea AF8-09N8C2E-I/AF8-09N8C2E-O Forest ( 25389 )
23 406 ₴
- Готово до відправки
- Код: AF8-09N8C2E-I/AF8-09N8C2E
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер вдало поєднує стильний дизайн, інноваційні технології та високу енергоефективність. Кондиціонер здатний швидко охолодити або нагріти повітря і стабільно працює в різних погодних умовах, забезпечуючи комфортний мікроклімат у приміщенні. Midea якісно охолоджує приміщення за зовнішньої температури до +50 градусів, обігрів підтримується за температури зовні до -15 градусів.
Інверторний компресор
Інверторна технологія збільшує ефективність роботи системи у разі зниження рівня енергоспоживання, знижує шум і вібрацію, з високою точністю забезпечує підтримку заданого температурного режиму.
Гідрофільне покриття теплообмінника
Алюмінієвий теплообмінник покритий гідрофільним шаром, який видаляє конденсат із внутрішнього блока та не дає змогу утворюватися цвілі та грибкам на внутрішніх поверхнях. Після вимкнення кондиціонера система самоочищення залишає вентилятор увімкненим ще впродовж декількох хвилин до повного осушення теплообмінника. У результаті всі внутрішні поверхні залишаються сухими та чистими.
Функція самодіагностики
Функція самодіагностики автоматично відстежує та діагностує проблеми на ранньому етапі їх виникнення. Так, якщо була помічена витік холодоагенту, на дисплеї внутрішнього блока зобразиться код помилки «ЕС». Це допоможе захистити компресор від серйозної зламання.
Режими на всі випадки
Режим Turbo здійснює максимально швидке охолодження або обігрівання повітря для створення комфортних умов у приміщенні за лічені хвилини. Режим осушення перешкоджає утворенню вогкості та затхлості в кімнаті, під час його вмикання з повітря видаляється зайва волога. Нічний режим створює комфортні умови для повноцінного відпочинку: у кімнаті підтримується оптимальна температура та вологість, водночас кондиціонер працює майже безшумно.
Функція «Следі за мною»
Корисна функція «Следі за мною» допоможе підтримувати потрібну температуру в певній частині кімнати. Високоточний датчик температур, розташований у пульті ДК, передає інформацію на процесор у внутрішньому блоці, після чого кондиціонер автоматично регулює робочі параметри й точніше стежить за станом атмосфери в зоні розташування пульта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | немає даних |
| EER | немає даних |
| Wi-Fi керування | опціонально |
| Автоматичний режим | Да |
| Вентиляція (рециркуляція) | Да |
| Габарити | 681х434х285 мм |
| Іонізація | Немає |
| Колір | Білий |
| Маркування БТЕ/BTU | 9000 BTU |
| Потужність охолодження | 2,65 кВт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | Да |
| Обігрівання | Да |
| Осушення | Да |
| Охолодження | Да |
| Очищення повітря | Да |
| Площа приміщення | 21 - 30 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -15°C |
| Режим роботи | охолодження + нагрівання + рециркуляція + осушення |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R 32 |
| Турборежим | Да |
| Рівень шуму внутрішнього блока | 37 дБ |
| Шум | 55 дБ |
| Енергоспоживання під час обігрівання | 0,731 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,822 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 406 ₴




