Реалістичний 6.9-дюймовий дисплей.
Широкий дисплей забезпечує реалістичні візуальні ефекти та читання. Підтримує адаптивну частоту оновлення до 120 Гц для плавної та зручної роботи.
Чудова читабельність на сонці
Завдяки чудовому дисплею, спеціально оптимізованому для використання на сонці, екран залишається яскраво та чітко видно навіть під прямими сонячними променями.
Потрійна сертифікація TUV Rheinland. Комфортний екран із захистом зору.
Повна DC-система регулювання яскравості з низьким рівнем синього світла й без видимого мерехтіння знижує навантаження на очі, забезпечуючи тривалий комфорт під час перегляду.
Сертифікований TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
Сертифікований TUV Rheinland Flicker Free
Сертифікований TUV Rheinland Circadian Friendly
Технологія Wet Touch 2.0
Навіть із вологими, жирними або мильними пальцями сенсорне керування працює плавно та точно.
Потужний акумулятор 6000 мА·год
Акумулятор великої ємності забезпечує тривалий час роботи, даючи вам спокій далеко від розетки. Навіть після понад 1000 циклів заряджання він зберігає чудову продуктивність, продовжуючи термін експлуатації пристрою.
Xiaomi HyperIsland. Все, що потрібно тримати під контролем — в одному місці.
Тримайте всі під рукою: швидко перевіряйте інформацію, плавно перемикайте екрани, завантажте вниз, щоб відкрити віджет, і перетягуйте для миттєвого передавання даних.
Восьмиядерний процесор
Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з високошвидкісною пам'яттю UFS 2.2 забезпечує прискорений запуск застосунків і відгук системи.
Стильний дизайн
Призматичне кільце об'єктива. Витончена деталь, що підкреслює камеру та надає їй витонченого вигляду.
13-Мп подвійна камера з ШІ
Нова основна камера зі збільшеною матрицею збільшує пропуск світла на 13%. Разом із технологією HDR+ це дає чудові результати в плані світла та тіні.
Нічний режим
Нічний режим спрощує знімання за низького освітлення й дає змогу створювати яскраві та чіткі знімки навіть у темряві.
Фронтальна камера 8 Мп
Фронтальна камера обладнана функцією Beautify, яка забезпечує природне поліпшення фотографій і запам'ятовує найкращі моменти.
ШИ Sky. Ваш особистий маг погоди та часу.
Миттєво перетворіть похмуре небо на захопливий пейзаж: одним дотиком замінить похмурий день на романтичний захід або зоряну ніч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Безрамковий дисплей | Да |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Спалах основної камери | світлодіодна |
| Габарити (ВхШхГ) | 171.56x79.47x8.15 мм |
| Діагональ екрану | 6.6" - 7" |
| Ємність акумулятора | 6000 — 6999 мА·год |
| Захист від пилу та вологи | немає |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Комбінований слот | немає |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | кабель |
| Наявність навушників | Немає |
| Наявність чохла/захисного скла (плівки)/стилуса | Немає |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android |
| Основна камера | 13 Мп |
| Спеціальні | - |
| Окремий слот для карти пам'яті | Да |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | Немає |
| Популярні бренди | Xiaomi |
| Попередньо встановлена ОС | Android 16.0 |
| Виробник процесора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Розблокування обличчям | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Xiaomi Redmi A7 Pro |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Да |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Немає |
| Сканер сітківки ока | Немає |
| Товщина корпусу | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальний спалах | Немає |
| Фронтальна камера | 6-12 МП |
| Частота процесора | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 235 ₴

