
Мультипіч Ariete 4630 ( 24125 )
6 075 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00C463000AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смажте тільки з однією столовою ложкою олії
Усім подобається смажена їжа, дорослим і дітям, але це не завжди здоровий варіант для всієї родини. Гаряча олія насправді збільшує кількість насичених жирів у їжі, роблячи її висококалорійною і важкозасвоюваною. Гаряче на повітрі дає змогу уникнути використання оливи (достатно однієї столової ложки!), не жертвуючи водночас звичайною хрусткою смаженою їжею.
Смажити без запаху вдома
Скажіть «так» жарку, скажіть «ні» неприємному запаху! З аерофритюрницею об'ємом 9 л смажте будь-яку їжу без диму та не залишаючи свій будинок сповнений неприємного запаху смаженої їжі, типової для фритюрниць на олії. Гаряче повітря циркулює всередині аерофритюрниці, готуючи швидко й без жиру, запобігаючи появі диму та запаху.
Багатофункціональна
Смажте так, як подобається вам і вашій родині. Завдяки 8 попередньо встановленим програмам ви можете налаштувати таймер, режим приготування та температуру, а також перевірити готовність завдяки прозорому кошику, як у духовці!
3,5 кг картоплі фрі
Якщо ви хочете з'їсти картоплю фрі, але трохи легша, аерофритюрниця вам обов'язкова. Ви отримаєте хрустку картоплю фрі, смажену на олії, як для чипсів, нарізаних тонкими скибочками свіжої картоплі, так і для паличок, якщо обсмажити заморожену картоплю фрі на повітрі.
Смажена їжа на будь-який смак
Від риби до овочів, від картоплі фрі до панірування, для вечері із сім'єю та друзями, це задовольнить будь-який смак.
Для легшого смаження
Повітряна камера охоплює їжу на 360° і готує ваші улюблені страви, солодкі та солоні, без додавання жиру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Габарити | 40.5 х 32 х 34.5 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Місткість чаші | 7.6 - 11 л |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Колір | Чорний |
| Кришка | Немає |
| Мoдель. | - |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | Да |
| Об'єм із розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Популярні бренди | - |
| Програми | випічка, картопля фрі, гриль, птиця, м'ясо, риба, овочі, піца |
| Робоча температура | 60 - 200 °C |
| Оглядове вікно | Да |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Таймер відтермінування старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип керування | сенсорне керування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴




