
Мультипіч Ariete 4633 ( 22466 )
4 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00C463300AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повний контроль.
Аерофритюрниця 4633/00 пропонує контроль температури від 60 до 200 °C, забезпечуючи ідеальні умови для смаження, випічки та приготування на грилі різних продуктів. 60-хвилинний таймер дає змогу точно встановити час приготування, гарантуючи ідеальні результати щоразу.
Для комфорту та безпеки.
Захист від перегрівання гарантує безпеку використання пристрою, а нековзні ніжки забезпечують стабільність під час роботи. Крім того, внутрішнє освітлення й прозора передня частина чаші дають змогу контролювати процес випікання, не відкриваючи пристрій, що сприяє економії енергії.
Інтуїтивне керування.
Завдяки сенсорній панелі керування з РК-дисплеєм, керування фритюрницею неймовірно просте й інтуїтивно зрозуміле. Пристрій обладнаний функцією сповіщення про «страхування», яка нагадує вам струсити вміст чаші, забезпечуючи рівномірне приготування кожної страви.
Універсальність програм.
Аерофритюрниця пропонує вісім програм приготування, які дають змогу готувати різноманітні страви — від картоплі фрі до м'яса й овочів-гриль. Функція гриля та вбудована решітка для гриля надають кожній страві унікального смаку та ідеальної текстури традиційного гриля.
Легко чистить.
Знімна чаша з антипригарним покриттям і зручною ручкою полегшує очищення, а завдяки можливості мити елементи під проточною водою підтримка чистоти пристрою стає швидкою й безпроблемною.
Компактний і просторий салон.
Попри компактні розміри (34,5 x 26 x 29 см), фритюрниця має об'єм 4 літри, що дає змогу приготувати приблизно 1,6 кг їжі. Ідеально підходить для сімей і окремих осіб, які цінують здорове та швидке приготування їжі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Габарити | 34.5 х 29 х 26 мм |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Місткість чаші | 5 л і менше |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Колір | Чорний |
| Кришка | Немає |
| Мoдель. | - |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | Да |
| Об'єм із розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Популярні бренди | - |
| Програми | випічка, підігрівання, картопля фрі, гриль, птиця, м'ясо, риба, піца |
| Робоча температура | 60 - 200 °C |
| Оглядове вікно | Да |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Таймер відтермінування старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 215 ₴






