
Йогуртниця Ariete 621 ( 27191 )
1 487 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00C062110AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Йогуртниця Ariete 621 WHOR надасть вам можливість насолоджуватися смачним домашнім йогуртом без різних харчових добавок, барвників і консервантів. Її перевага в тому, що для приготування цього корисного продукту вам не доведеться докладати зусиль — прилад зробить усе самостійно, вам необхідно тільки залити в нього гарне, якісне молоко та додати закваску. Через 12 годин ви отримуєте чудовий готовий йогурт. Ціна такого приладу цілком доступна, поготів, що за своїми смаковими якостями отриманий йогурт перевершує магазинний продукт.
Ця модель йогуртниці виготовлена в стильному сучасному дизайні, який прекрасно підійде до будь-якого кухонного інтер'єру. Прилад має компактні розміри, створений із високоякісного пластику в біло-жовтогарячих кольорах. Обладнаний світловою індикацією, яка сповіщає про стан роботи. Купити Ariete 621 — означає забезпечити всю сім'ю смачним натуральним молочним продуктом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип | Йогуртница |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Немає |
| Габарити | 19 х 17 х 17 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Додатково | - |
| Звуковий сигнал завершення роботи | Немає |
| Кількість ємностей для йогурту | 1 |
| Цвет корпуса | білий з жовтогарячим |
| Загальний об'єм продукту | 1000 г |
| Об'єм склянки | 1000 мл |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Таймер | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 487 ₴



