
Кавоварка Ariete 1312 ( 27979 )
37 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M131210AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка ріжкова Ariete 1312 — знахідка для справжніх поціновувачів еспресо. Завдяки корпусу, повністю виготовленому з неіржавкої сталі, вона стане справжньою окрасою вашої кухні. Вишуканість деталей, бездоганна функціональність і високий рівень продуктивності — це Ariete 1312.
Ця професійна кавоварка також дає змогу регулювати кількість кавового порошку, що засинається у фільтр (1 або 2 чашки), та необхідну кількість води для приготування еспресо.
Якщо у вас мало часу, але ви не можете відмовитися від задоволення випити гарної кави, ви можете використовувати кавоварку Ariete 1312, також із капсулами ESE. Просто використовуйте спеціальний фільтр, що входить до комплекту постачання, для паперових капсул і насолоджуйтеся гарячим і кремовим еспресо.
Індивідуальний помел
Завдяки вбудованій кавомолці ви можете молоти улюблену суміш кавових зерен прямо вдома, щоб завжди мати свіжу, ароматну та свіжу мелену каву. Ви можете вибрати найвідповідніший вам з 11 ступенів помелу, просто повернувши спеціальний регулятор, що регулює тонкість помелу. Експериментуйте з різним ступенем помелу, щоб зробити еспресо міцнішим і знайти ідеальний баланс між смаком, ароматом і якістю пінки.
Функціональність, керування й досконалість
Цифровий дисплей забезпечує зрозумілий і швидкий інтерфейс, даючи змогу настроювати всі різновиди кави, напоїв на основі молока та навіть чаю, встановлюючи власний профіль на дисплеї.
Устройство Maxi Cappuccino
За допомогою пристрою Maxi Cappuccino можна легко додати молоко для приготування еспресо або кремового капучино для повноцінних сніданків, а також за лічені секунди приготувати гарячу воду для чаю, настоїв і трав'яного чаю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.63 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Автовимкнення | Да |
| Бренди | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Контейнер для меленої кави | Немає |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Об'єм резервуара для води | 1.51 л - 2 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Да |
| Подача пара | Да |
| Підігрів кавника/ чашок | з підігрівом |
| Розміри | 28 х 30.5 х 39.5 см |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | об'єм напою |
| Регульована висота дозатора/підставки | Да |
| Резервуар для води | 2 л |
| Знімний зарядний блок | Да |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | зернова, мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 199 ₴




