
Кавоварка Ariete 1313 ( 24727 )
30 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M131310AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кофеварка в кочане
Не втрачайте контроль над параметрами кавомашини. Колбова кавоварка дає вам змогу самостійно відміряти й дозувати каву, щоб домогтися унікальних смаків і ароматів. Керування ріжковою кавоваркою дуже просте й інтуїтивно зрозуміле, а сама кавоварка не займає зайвого місця.
Подвійний дозатор
За допомогою подвійного дозатора можна приготувати одну чашку кави або зварити дві чашки одночасно. Цей дозатор добре працює як із широкими, так і вузькими чашками.
Ароматно мелена кава
Ця модель кавомашини дає змогу використовувати мелену каву. Ви можете смолити каву самостійно безпосередньо перед приготуванням або купити вже мелений, що дуже зручно. Мелена кава така зручна, що її також можна легко використовувати в інших машинах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.63 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Автовимкнення | Да |
| Бренди | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Контейнер для меленої кави | Немає |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Об'єм резервуара для води | 1.51 л - 2 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Да |
| Подача пара | Да |
| Підігрів кавника/ чашок | з підігрівом |
| Розміри | 28 х 30.5 х 39.5 см |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | об'єм напою |
| Регульована висота дозатора/підставки | Да |
| Резервуар для води | 2 л |
| Знімний зарядний блок | Да |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | зернова, мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 999 ₴







