
Кавоварка Ariete 1318 ( 27276 )
12 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M131802AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З кавоваркою Moderna ваш сніданок матиме неповторний смак і стиль.
Стиль і функціональність є двома ключовими характеристиками лінійки Moderna від Ariete, які прекрасно втілені в цій кавоварці. Звивисті лінії, вишуканий дизайн і простота використання роблять цю еспресо-машину обов'язковою для справжніх знавців кави, які вміють оцінити безпомилковий аромат свіжомеленої кави.
Завдяки вбудованій кавомолці ви можете молотити кавові зерна прямо в себе вдома, виділяючи аромат свіжозмеленої кави, готової до перетворення на гарячий, насичений і кремовий еспресо. Машина працює під тиском 15 барів, ви можете приготувати 1 або 2 чашки кави одночасно, а за допомогою спінювача молока ви також можете підготувати спіненене молоко для приготування макіато або капучино.
Свіжомолота кава для справжніх цінителів
Від кавових зерен до улюбленого еспресо за кілька хвилин. Виберіть свою улюблену суміш і насолоджуйтеся кавою, яку ви завжди хотіли мати в себе вдома.
Сніданок Moderna
Асортимент Ariete Moderna був розроблений, щоб поліпшити елегантну кухню з усім необхідним для сніданку: електричним чайником, кавоваркою для еспресо та тостером.
Молочна піна для капучино
Якщо ви не можете обійтися без пінного капучино вранці, кавомашина Moderna зробить кожен сніданок найкращим, про що ви тільки можете мріяти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1080 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.12 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Автовимкнення | Да |
| Бренди | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, темпер, панарело, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Кількість чашок готового напою | - |
| Контейнер для меленої кави | Да |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Об'єм резервуара для води | 0.51 л - 1 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Да |
| Подача пара | Да |
| Підігрів кавника/ чашок | Немає |
| Розміри | 30.5 x 30 x 30.5 см |
| Регулювання міцності кави | Да |
| Регулювання напою | об'єм напою |
| Регульована висота дозатора/підставки | Немає |
| Резервуар для води | 0.8 л |
| Знімний зарядний блок | Да |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | зернова, мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴







