
Кавоварка Ariete 1318 ( 27387 )
12 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M131801AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стиль і функціональність — дві ключові характеристики лінійки Moderna від Ariete, і ця кавоварка прекрасно їх демонструє. Плавні лінії, вишуканий дизайн і простота використання роблять цю еспресо-машину незамінною для справжніх шанувальників кави, які вміють оцінити неповторний аромат свіжомеленої кави.
Завдяки вбудованій кавомолці ви можете молотити кавові зерна прямо в себе вдома, вивільняючи аромат свіжозмеленої кави, готової перетворитися на гаряче, насичене та вершкове еспресо. Машина працює за тиску 15 барів, ви можете приготувати 1 або 2 чашки кави одночасно, а за допомогою спінювача молока можна приготувати спіненене молоко для макіато або капучино.
З кавомашиною Moderna ваш сніданок набуде неповторного смаку та стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1080 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.12 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Автовимкнення | Да |
| Бренди | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, темпер, панарело, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Цвет корпуса | чорний із білим |
| Контейнер для меленої кави | Немає |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Об'єм резервуара для води | 0.51 л - 1 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Да |
| Подача пара | Да |
| Підігрів кавника/ чашок | Немає |
| Розміри | 30.5 x 30 x 30.5 см |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | Немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | Немає |
| Резервуар для води | 0.8 л |
| Знімний зарядний блок | Да |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | зернова, мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴






