
Кавоварка Ariete 1381 ( 27336 )
8 679 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M138110AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка Ariete 1381 — ваш союзник на кухні та для приготування ідеального еспресо, щоб насолоджуватися насиченою перервою зі смаком та елегантністю. Тонкий і компактний дизайн робить її унікальною для кожної кухні: лише 14 см завширшки, вона впишеться в будь-який куточок кухні, не звільняючи місця для інших приладів.
Для коротких перерв приготуйте каву з насиченим смаком завдяки тиску 15 барів, що забезпечує ідеальне дозування меленої кави та зерен, а також для ситного сніданку, до якого ви можете додати вершкове капучино завдяки пристрою Maxi-Cappuccino. Виберіть свій напій і відрегулюйте висоту піддона для крапель відповідно до чашки, яку ви віддаєте перевагу.
Завдяки манометру ви завжди зможете зрозуміти, чи збалансовані параметри води, кількості кави та ступеня помелу між собою, щоб завжди гарантувати вам найкраще еспресо. Ви можете контролювати параметри води та кави та забезпечувати правильний тиск приготування кави. Для ідеальної кави, як ви любите.
Для прихильників делікатних смаків у кавомашині 1381 є дозатор гарячої води для приготування чаю, настоїв і трав'яних чаїв ваших улюблених смаків.
Не тільки для кави. Задовольняйте всі свої смаки завдяки пристрою Maxi-Cappuccino для вершкового та густого капучино, регулюйте висоту чашки та насолоджуйтеся насиченим ароматом гарячого напою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Автовимкнення | Да |
| Бренди | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, ріжок, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Контейнер для меленої кави | Немає |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Об'єм резервуара для води | 1.01 л - 1.5 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Да |
| Подача пара | Да |
| Підігрів кавника/ чашок | з підігрівом |
| Розміри | 34 x 14 x 29 см |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | об'єм напою |
| Регульована висота дозатора/підставки | Да |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Знімний зарядний блок | Да |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 679 ₴





