
Кавоварка Ariete 1389 ( 20489 )
8 431 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M138913AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка Ariete 1389 BG — це унікальна техніка в стилі вінтаж. Хочете прикрасити свою кухню брендовою кавоваркою, яка створить незвичайну атмосферу? Зробити подарунок, який оцінять? Ця модель — те, що вам потрібно, вона особлива. Функціональна, проста у використанні та надійна, така кавоварка сподобається будь-якій кавомашині. З нею ви почуватиметеся в затишному кафе. Італійська торгова марка здобула світове визнання завдяки техніці незвичайного дизайну, і ця модель — яскрава представниця продукції бренда.
Все для смачної кави
Купити кавоварку Ariete 1389 BG Vintage — отримати чудову техніку для приготування кави. З її допомогою ви зможете приготувати ароматний капучино. Для цього пристрій обладнали пристосуванням Thermocreamer. Просто заповніть ємність молоком, опустіть насадку панарело та увімкніть подавання пари. Пінку, яка у вас вийде, додайте кави. Кавоварка має потужність 900 Вт, що дає змогу швидко приготувати напій. Резервуар для води вміщає 0,9 л. Кавоварка має тримач із двома кавовими фільтрами: для двох ложок кави, для однієї ложки кави/чалд. Якщо ви хочете готувати смачну каву просто та швидко, вам сподобається ця модель.
Піддон для крапель
Доглядати за кавоваркою дуже просто — вона має знімний піддон для крапель, який потрібно час від часу спорожняти. Завдяки цій особливості поверхня столу, на якій ви розмістили кавоварку, завжди залишатиметься чистою. Ця модель важить лише 3,61 кг, тому, якщо любите каву, зможете взяти її із собою на дачу. Тепер ви можете пити каву, якщо захочете!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Автовимкнення | Немає |
| Бренди | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Немає |
| Кількість чашок готового напою | 1 |
| Контейнер для меленої кави | Немає |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Об'єм резервуара для води | 0.51 л - 1 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Немає |
| Подача пара | Да |
| Підігрів кавника/ чашок | Немає |
| Розміри | 23 x 28 x 31 см |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | Немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | Немає |
| Резервуар для води | 0.9 |
| Знімний зарядний блок | Немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 431 ₴






