
Кавоварка Ariete 1389 ( 26576 )
8 431 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M138915AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ariete Vintage Espresso — це кавоварка з елегантним і вишуканим дизайном, яка обладнана новітніми технологіями для меленої кави або капсул ESE. Алюмінієвий бойлер потужністю 900 Вт і насос тиску 15 барів гарантують насичений кремовий еспресо з інтенсивним і ароматним ароматним ароматом. Максимальна зручність знімного піддона з неіржавкої сталі та знімного резервуара об'ємом 0,9 л для легкого наповнення. Апарат Maxi-Cappuccino — ідеальний союзник для приготування молочної піни в ідеальному поєднанні з італійським еспресо. Ariete 1389 Vintage має інтелектуальний пристрій очікування, який вимикає живлення після 30 хвилин бездіяльності. Ariete виробляє культові та функціональні продукти: Vintage Line поєднує в собі італійський дизайн із простотою використання, відмітною рисою Ariete, лідера продуктів для сніданку.
З її допомогою ви зможете приготувати ароматний капучино. Для цього пристрій обладнали пристосуванням Thermocreamer. Просто заповніть ємність молоком, опустіть насадку панарело та увімкніть подавання пари. Пінку, яка у вас вийде, додайте кави. Кавоварка має потужність 900 Вт, що дає змогу швидко приготувати напій. Резервуар для води вміщає 0,9 л. Кавоварка має тримач із двома кавовими фільтрами: для двох ложок кави, для однієї ложки кави/чалд. Якщо ви хочете готувати смачну каву просто та швидко, вам сподобається ця модель.
Доглядати за кавоваркою дуже просто — вона має знімний піддон для крапель, який потрібно час від часу спорожняти. Завдяки цій особливості поверхня столу, на якій ви розмістили кавоварку, завжди залишатиметься чистою. Ця модель важить усього 3.69 кг, тому якщо дуже любите каву, зможете взяти її із собою на дачу. Тепер ви можете пити каву, якщо захочете!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.69 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Матеріал кавника | скло |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Автовимкнення | Да |
| Бренди | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
| Дисплей | без дисплея |
| Ємність для молока | Да |
| Індикатор увімкнення | Немає |
| Кількість чашок готового напою | 2 |
| Цвет корпуса | білий із блакитним |
| Контейнер для меленої кави | Да |
| Місце під фільтр для води | Да |
| Об'єм резервуара для води | 0.51 л - 1 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Да |
| Подача пара | Немає |
| Підігрів кавника/ чашок | Немає |
| Розміри | 23 x 28 x 31 см |
| Регулювання міцності кави | Да |
| Регулювання напою | Немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | Немає |
| Резервуар для води | 0.9 |
| Знімний зарядний блок | Да |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 431 ₴



