
Кавоварка Ariete 1389 Positano ( 20822 )
12 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00M13891PAR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Привнесіть дух Позитан у свою кухню
Вишуканий дизайн і передова функціональність перетворять вашу кухню на оазис краси. Середземноморський шарм цієї лінійки натхненний унікальним і яскравим стилем прекрасного міста Позитано.
Еспресо-кавоварка Positano має елегантний дизайн, підкреслений металевим оздобленням. Завдяки потужності 850 Вт, тиску 15 барів, тримачу фільтра для капсул і порошку (1 і 2 чашки), знімному піддону та резервуару для води, еспресо-машина, яка також є кавоваркою й капучино-машиною, дає змогу вам насолоджуватися кремовим і насиченою кавою та кавою. У кавомашині Positano можна використовувати кавові капсули.
Дизайн і багатофункціональність кавоварки Positano
Елегантний і вишуканий дизайн, щоб додати нотку.
Більше, ніж просто кава
Задовольніть усі свої смаки за допомогою капучинатора для кремового та густого капучино. Відрегулюйте висоту молочної пінки та насолоджуйтеся насиченим ароматом гарячого напою!
Зробіть ваші перерви насиченими завдяки гарній домашній каві. Кавомашина 1389 сумісна як із порошковою кавою, так і з капсулами ESE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Подача гарячої води | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Автовимкнення | Немає |
| Бренди | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Ємність для молока | Немає |
| Індикатор увімкнення | Немає |
| Кількість чашок готового напою | 1 |
| Контейнер для меленої кави | Немає |
| Матеріал кавника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | Немає |
| Об'єм резервуара для води | 0.51 л - 1 л |
| Одночасне приготування 2 чашок кави | Да |
| Подача пара | Да |
| Підігрів кавника/ чашок | Немає |
| Розміри | 23 x 28 x 31 см |
| Регулювання міцності кави | Немає |
| Регулювання напою | Немає |
| Регульована висота дозатора/підставки | Немає |
| Резервуар для води | 0.9 |
| Знімний зарядний блок | Немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип кави, що використовується | мелена кава, чалди |
| Тип фільтра | багаторазовий |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴




