
Настільна плита Ariete 1997 ( 26173 )
3 967 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00C199700AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна конфорка Ariete розроблена для вашої кухні, але вона також є чудовим універсальним рішенням для інших потреб: на кухні, у кемпінгу та навіть на роботі. Завдяки потужності 2000 Вт вона гарантує ефективне та швидкісне приготування їжі в каструлях діаметром до 28 см. Її розміри та характеристики роблять її ідеальною для місць з обмеженим простором. Вона має 10 рівнів потужності та 5 попередньо встановлених програм для приготування ваших улюблених рецептів одним дотиком до склокераміки конфорки, яку легко мити.
Індукційна конфорка обладнана системою безпеки дітей і автоматичним вимкненням через 2 години, щоб ви могли готувати в безпеці.
Без втрат тепла.
Він підтримує стабільну температуру плити, а склокерамічна плита гарантує рівномірний розподіл тепла. Виберіть якість для сучасного приготування їжі!
Ви можете зробити весь простим дотиком.
Контролює й легко регулює параметри за допомогою цифрового дисплея, що робить приготування більш інтуїтивним і ефективним.
Встановлення: температура до 240°, рівні потужності, попередньо встановлені програми, регульований час до 4 годин і безпека для дітей.
Сумісність.
Одна індукційна конфорка сумісна з каструлями діаметром до 28 см для будь-яких потреб приготування їжі.
Програми.
Виберіть попередньо встановлену програму, ідеальну для приготування вашого рецепта одним дотиком.
Готуйте всюди.
Для кемпінгу, в офісі або на кухні: одна індукційна конфорка адаптується до будь-яких потреб, і ви можете легко брати її із собою куди завгодно.
Легко чистить.
Завдяки склокерамічній конфорці очищення відбувається швидко та легко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.98 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Блокування від дітей | Да |
| Діаметр конфорки 1 | 28 см |
| Діаметр конфорки 2 | - |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Захист від стрибків напруги | Немає |
| Індикатор увімкнення | Да |
| Матеріал робочої поверхні | Стеклокерамика |
| Потужність конфорки 1 | 2000 Вт |
| Потужність конфорки 2 | - |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність кришки | без кришки |
| Наявність решітки | Немає |
| Загальна потужність плити | 2000 Вт |
| Загальна кількість конфорок | 1 конфорка |
| Об'єднання зон нагрівання | Немає |
| Розміри (ВхШхГ) | 4.5x29x37 см |
| Розпізнавання посуду | Немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зони нагрівання | індукційна |
| Тип плити | Індукційна |
| Тип керування | сенсорне керування |
| Функція PowerBoost | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 967 ₴





