
Настільна плита Ariete 1998 ( 21080 )
7 315 ₴
- В наявності
- Код: 00C199800AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійна індукційна конфорка Ariete розроблена для вашої кухні, вона також є чудовим універсальним рішенням для інших потреб: на кухні, у кемпінгу та навіть на роботі. Завдяки своїй потужності вона гарантує ефективне та швидкісне приготування їжі в каструлях діаметром до 27 см. Вона має 12 рівнів потужності та 2 склокерамічні конфорки для приготування 2 страв одночасно лише одним дотиком до склокераміці, яку легко мити.
Подвійна індукційна конфорка обладнана системою безпеки дітей і автоматичним вимкненням через 2 години.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Блокування від дітей | Да |
| Діаметр конфорки 1 | 27 см |
| Діаметр конфорки 2 | 27 см |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Захист від стрибків напруги | Немає |
| Індикатор увімкнення | Немає |
| Матеріал робочої поверхні | Стеклокерамика |
| Потужність конфорки 1 | 1500 Вт |
| Потужність конфорки 2 | 2000 Вт |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність кришки | без кришки |
| Наявність решітки | Немає |
| Загальна потужність плити | 3500 Вт |
| Загальна кількість конфорок | 2 конфорки |
| Об'єднання зон нагрівання | Немає |
| Розміри (ВхШхГ) | 6.5x35x58 см |
| Розпізнавання посуду | Немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зони нагрівання | індукційна |
| Тип плити | Індукційна |
| Тип керування | сенсорне керування |
| Функція PowerBoost | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 315 ₴


