
Акумуляторний пилосос Mova G70 (V2583) ( 29986 )
16 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: V2583
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості MOVA G70
смоктування сухого сміття з максимальною потужністю 32 000 Па
OLED-дисплей для зручного керування й контролю роботи
Підсвітка основної щітки — якісне прибирання навіть у темряві
Зручна ергономічна конструкція — комфортно прибирати під низькими меблями
До 90 хвилин роботи на одному заряді — прибирайте всю квартиру без перерв на заряджання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Потужність всмоктування | 225 Вт |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.93 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | з підсвіткою |
| Бренди | - |
| Час заряджання акумулятора | 4-6 годин |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 год |
| Час роботи на одному заряді | понад 60 хвилин |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 90 хв |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, центральна трубка, тримач для аксесуарів, комбінована широка насадка 2 в 1, турбощітка універсальна, настінна кріпінь, щілинна насадка, адаптер живлення, мінітурбощітка, роликова щітка комбінована (V-подібна) |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Для меблів | Немає |
| Додаткові насадки | комбінована |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Да |
| Індикатор заряду | Да |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим + Турборежим |
| Колір | Чорний |
| Мінітурбощітка | Да |
| Модуль для вологого прибирання | Немає |
| М'який валик | Немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | Немає |
| Настінний кріплення | у комплекті |
| Пол/Ковер | Да |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Збирання води | немає |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Тип пилососа | вертикальний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ-обробка | Немає |
| Циклонна система | Немає |
| Щілинна | Да |
| Екорежим | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 119 ₴









