
Акумуляторний пилосос Mova S7 (V2595E) ( 23533 )
13 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: V2595E
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості MOVA S7
Зелена підсвітка основної щітки — видно весь пил і дрібне сміття навіть у темних зонах.
Вбудований датчик забрудненості — автоматична конструкція потужності під рівень забруднення
Прибирання сухого сміття з максимальною потужністю до 30 000 Па
У комплекті 3 насадки — для якісного прибирання всіх ділянок у будинку.
Легка ергономічна конструкція — комфортно прибирати навіть упродовж тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 170 Вт |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 535 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.64 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | з підсвіткою |
| Бренди | - |
| Час заряджання акумулятора | 4-6 годин |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 год |
| Час роботи на одному заряді | понад 60 хвилин |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 80 мин |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, центральна трубка, комбінована широка насадка 2 в 1, турбощітка універсальна, настінна кріплення, щілинна насадка, адаптер живлення, мінітурбощітка, настінна кріплення для насадок |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Для меблів | Немає |
| Додаткові насадки | комбінована |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Да |
| Індикатор заряду | Да |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим + Турборежим |
| Колір | Сірий |
| Мінітурбощітка | Да |
| Модуль для вологого прибирання | Немає |
| М'який валик | Немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | Немає |
| Настінний кріплення | у комплекті |
| Об'єм пилозбірника | 0.31 - 0.5 л |
| Пол/Ковер | Да |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Збирання води | немає |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Тип пилососа | вертикальний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ-обробка | Немає |
| Циклонна система | Немає |
| Щілинна | Да |
| Екорежим | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 639 ₴









