
Соковичавниця Ariete 413 Capri ( 23452 )
5 083 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00C04130CAR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смачно та корисно
Дедалі більше людей віддають перевагу здоровому способу життя: приділяють увагу регулярним фізичним навантаженням, намагаються правильно харчуватися та вживати натуральні продукти. Свіжовичавлені соки в помірній кількості — невіддільний пункт у правильному раціоні. У соках, приготованих із фруктів, міститься більше вітамінів, а в овочевих — більше мінеральних речовин. Щоб соки добре засвоювалися, їх необхідно пити за 30-40 хвилин до приймання їжі. Готувати їх потрібно безпосередньо перед тим, як збираєтеся його випити, адже корисні речовини поступово злітаються й сік втрачає свою «корисну здатність». Виняток — сік зі буряка, його потрібно витримати приблизно 2 години в холодильнику. Щоб ви завжди могли приготувати корисний напій для всієї родини, була створена соковичавниця Ariete 173 Centrika Metal, яка впорається з цим завданням за лічені хвилини.
Овочеві свіжовичавлені соки варто пити в помірних кількостях (за винятком соку з томатів), їх можна додавати, наприклад, у яблучний. Вітамінні напої з фруктів із кісточками (сливи, вишні, персика, абрикоса), змішувати з іншими соками не рекомендують, а ось соки з ягід і фруктів із січнями всередині (наприклад, з винограду, яблук або смородини) чудово поєднуються з іншими соками.
Зручна в експлуатації
Ця модель має потужність 700 Вт, що дає змогу їй робити сік із фруктів і овочів швидко та якісно. Корпус її виготовлений із неіржавкої сталі та міцного пластику, тому прилад вирізняється високою надійністю і прекрасною якістю. За один цикл роботи можна приготувати 600 мл соку, який збирається в спеціальному резервуарі. Завантажувальний отвір має діаметр 75 мм, чого цілком досить, щоб помістити в нього ціле яблуко. Щоб поверхня столу завжди залишалася чистою в процесі приготування соку, передбачена система «Антикплі». Прилад має 2 швидкості, щоб ви могли вибрати відповідну для м'яких і твердіших овочів і фруктів. Регулятор розміщується на бічній панелі соковичавниці. Передбачений автоматичний викид м'якоті в спеціальний контейнер, що вміщає до 1.8 л м'якоті.
Стильний і сучасний дизайн соковичавниці від італійського бренда прикрасить вашу кухню. Якщо ви давно мріяли про надійну соковичавницю, то ця модель точно вам підійде.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Ні |
| Реверс | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Комплектація | |
| Сепаратор для піни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блендер-насадка | Немає |
| Діаметр завантажувального отвору | немає даних |
| Додатково | - |
| Жолоб на ціле яблуко | Немає |
| Захист від перегріву | Немає |
| Захист від неправильного складання | Немає |
| Захист від перевантаження | Немає |
| Капля-стоп | Да |
| Кількість швидкостей | 1 швидкість |
| Колір | білий із блакитним |
| Кавомолка (дрібничка) | Немає |
| Насадка для смузі | немає |
| Насадка для цитрусових | Да |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів | немає |
| Нековзні ніжки | Да |
| Об'єм резервуара для макухи | немає даних |
| Об'єм резервуара для соку | без резервуара |
| Розміри | 24.5 х 17.5 х 29 см |
| Сфера призначення | побутова |
| Знімний контейнер для макухи | Да |
| Тип соковичавниці | для цитрусових |
| Керування | Механічне |
| Функція TURBO (самоочищення сита) | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 083 ₴






