
Соковичавниця Ariete 413 Positano ( 27312 )
5 083 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00C04130PAR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужна, тиха та з неповторним дизайном: електрична соковичавниця для цитрусових Vintage надасть вашій кухні ретростиль шеббі-шик, типовий для лінійки Ariete Vintage Line, завдяки міцному металевому корпусу й елегантному хромованому покриттю. Вона постачається з двома конусами для великих і дрібних фруктів: великий конус із неіржавкої сталі ідеально підходить для апельсинів і грейпфрутів, а малий конус має штифт, щоб легко містити навіть найдрібніші фрукти, як-от лимони та лайми. Професійна соковичавниця для цитрусових із важелем регулювання тиску легко подрібнює фрукти та забезпечує професійну якість соку. Носик із неіржавкої сталі з функцією крапля-стоп запобігає втраті соку та забезпечує бездоганне очищення стільниць. Свіжовичавлений апельсиновий сік на сніданок ідеально підходить для отримання заряду вітаміну С, мінералів та енергії!
Апельсиновий сік для підвищення рівня вітаміну С
Склянка свіжовичавленого апельсинового соку вранці дасть вам унікальний заряд енергії, вітамінів і мінералів. Цитрусові багаті на необхідні поживні речовини, щоб правильно почати день. За допомогою електричної важільної соковичавниці Ariete Vintage ви можете приготувати смачний і корисний апельсиновий сік вдома, адже ви вибираєте найкращі, найсолодші та найстильніші фрукти для прямого вичавлювання. Додайте кілька кубиків льоду та чайну ложку цукру або меду для солодкості.
Електрична соковичавниця для цитрусових Vintage постачається з двома конусами, ідеальними для вичавлення навіть найдрібніших цитрусових. Великий конус призначений для вичавлювання апельсинів і грейпфрутів, а менший ідеально підходить для вичавлювання дрібних цитрусових, як-от лимони та лайми.
Отримуйте задоволення, створюючи вдома суміш свіжовичавлених соків на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Ні |
| Реверс | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Комплектація | |
| Сепаратор для піни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блендер-насадка | Немає |
| Діаметр завантажувального отвору | немає даних |
| Додатково | - |
| Жолоб на ціле яблуко | Немає |
| Захист від перегріву | Немає |
| Захист від неправильного складання | Немає |
| Захист від перевантаження | Немає |
| Капля-стоп | Да |
| Кількість швидкостей | 1 швидкість |
| Колір | Жовтий |
| Кавомолка (дрібничка) | Немає |
| Насадка для смузі | немає |
| Насадка для цитрусових | Да |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів | немає |
| Нековзні ніжки | Да |
| Об'єм резервуара для макухи | немає даних |
| Об'єм резервуара для соку | Немає |
| Розміри | 24.5 х 17.5 х 29 см |
| Сфера призначення | побутова |
| Знімний контейнер для макухи | Да |
| Тип соковичавниці | для цитрусових |
| Керування | Механічне |
| Функція TURBO (самоочищення сита) | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 083 ₴








