
Сушарка Ariete 616 ( 29490 )
3 347 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00C061600AR0
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки рівномірному розподілу тепла Ariete B-Dry являє собою харчовий дегідратор, який забезпечує випаровування води, зберігаючи водночас рівень мінералів і вітамінів у їжі. Зручний 5 змінний кошик дає змогу одночасно зневоднювати різні продукти. B-Dry дає змогу зневоднювати й, отже, зберігати багато продуктів, як-от фрукти, овочі, гриби, трави та м'ясо, упродовж тривалого часу. Ariete B-Dry — це найкраще рішення для тривалого зберігання продуктів без добавок і консервантів, а також ідеальний продукт для поєднання смаку й аромату зі здоровою кухнею!
Особливості:
Рівномірний розподіл тепла
Підходить для сушіння різних продуктів, як-от фрукти, овочі, гриби, трави, м'ясо
Процедура зневоднення з підтриманням рівня мінералів/ вітамінів
5 змінних кошиків із діаметром кришки 32 см
Кнопка увімкнення/вимикання
Індикатор увімкнення
Прозорі кошики без BPA для контролю процесу сушіння, знімні за висотою, компактні прозорі піддони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.98 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає даних |
| Висота секції | 3.5 см |
| Диапазон мощности | 300 Вт і менше |
| Дисплей | Ні. |
| Індикація роботи | Да |
| Кількість секцій | 5 шт. |
| Колір | білий із зеленим |
| Максимальне завантаження | немає даних |
| Матеріал піддонів | пластик |
| Загальний об'єм | немає даних |
| Приготування пастили | Да |
| Прозорі піддони | Да |
| Розміри | 32x27x32 см |
| Регулювання висоти піддона | немає |
| Сушіння зелені та лікарських трав | Да |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | Да |
| Сушіння горіхів | Да |
| Знімні піддони | Да |
| Таймер | немає даних |
| Температура сушіння | 35 - 70 °С |
| сушіння грибів | Да |
| сушка мяса (вяление) | Да |
| сушіння овочів | Да |
| сушка рыбы (вяление) | немає даних |
| сушіння фруктів | Да |
| сушіння хліба | Немає |
| сушка ягод | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 347 ₴



