Газонокосарка Bosch UniversalRotak 34-405, 1300 Вт — це надійне рішення для догляду за невеликими та середніми ділянками.
Завдяки ширині косіння 34 см і потужному двигуну на 1300 Вт, вона легко впорається зі щільною травою. П'ятиступенева регуляція висоти (25-70 мм) дає змогу точно настроїти зріз.
Легке транспортування
Ручки для перенесення дають змогу легко транспортувати легкий інструмент.
Приємна та природна поза
Ідеально контрольоване косіння з мінімальними зусиллями. Ручки Bosch ErgoFlex дають змогу косити в положенні, яке зменшує втому рук і спини. Різноманітні ручки регулювання дають змогу налаштувати положення на свій смак для оптимального комфорту.
Гарна збалансованість і невелика вага газонокосарки полегшують роботу з ним і зменшують втому під час тривалого використання.
Оптимальна продуктивність
Енергоефективних двигун забезпечує оптимальну продуктивність.
Швидке й акуратне косіння на краях
Напрямні для трави, призначені для напрямку трави до ножа, дають змогу ефективно косити аж до країв і стін і мінімізують необхідні після цього завершальні штрихи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне викидання | Немає |
| Час заряджання акумулятора на 100% | - |
| Діаметр волосіні | Немає |
| Діапазон висоти зрізу | 25 - 70 мм |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Живлення | Мережа |
| Задній викид | Немає |
| Колір | зелений |
| Максимальна ширина захоплення | 34 см |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Напруга акумулятора | Немає |
| Розташування двигуна | - |
| Регулювання довжини ручки | Да |
| Різальна система | нож |
| Самохідна | Немає |
| Тип акумулятора | Немає |
| Форма ручки | П-подібна |
| Частота обертання | немає даних |
| Частота обертання двигуна | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 354 ₴




