
Газонокосилка-робот Ecovacs Goat O1200 LiDAR Pro (MR2508) ( 28438 )
111 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: MR2508
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчуйте майбутнє догляду за газонами. Завдяки дійсно автоматизованому скошуванню та максимально простому миттєвому настроюванню, Goat O1200 LiDAR Pro забезпечує бездоганний результат для газонів площею до 1200 кв. м. без участі рук. Досягніть ідеального покриття від краю до краю завдяки революційному тримеру TruEdge, який переосмислює стрижку крайок завдяки справжній автоматизації. Переміщайтеся по всій ділянці з хірургічною точністю, вдень або вночі, завдяки точності 2 см HoloScope 360. Goat ефективніше скошує звичайну траву, забезпечуючи видатну продуктивність і рівномірний зріз. Завдяки персоналізованим налаштуванням — від висоти скошування до заборонених зон — і гнучкому графіку, Goat O1200 LiDAR Pro пропонує по-справжньому легкий та індивідуальний підхід до догляду за садом.
Вбудований тример
Створена для максимального комфорту без зайвих зусиль і ручної роботи, Goat O1200 LiDAR Pro є розумним вибором для догляду за малими та середніми газонами, не залишаючи на ділянці жодного нескошеного куточка. Повна автономність — від настроювання до косіння.
HoloScope 360. Подвійна система навігації Dual-LiDAR
Настроювання без зайвого клопоту одним натисканням: HoloScope 360 запускає Ecovacs Goat лише за одну хвилину. Ця інноваційна система навігації Dual-LiDAR використовує обертовий 360°-лідар і 3D-ToF-лідар для автоматичного створення надточної голографічної карти. Це забезпечує навігацію по всій ділянці з точністю до 2 см навіть у темряві.
Перша в історії Ecovacs роботизована газонокосарка з інтегрованим тримером
Косіння без зусиль, навіть уздовж країв: тример TruEdge автоматизує точне підрізання крайки газону (значний інструмент для оброблення країв, тепер повністю автоматизований) і забезпечує бездоганний стан газону без зайвих зусиль.
Ідеально пристосовується до різних типів рельєфу та перешкод
Ecovacs Goat O1200 LiDAR Pro легко адаптується до будь-яких умов вашої території, точно обробляючи прямі краї, вигини та кути неправильної форми.
AIVI 3D: уникнення перешкод
Завдяки візуальному AI-аналізу і 3D-ToF-лідару Goat O1200 LiDAR Pro ефективно розпізнає й огинає різні типи перешкод, включно з їжаччю, стабільно уникаючи їх на відстані до 5 см. Система забезпечує швидке розпізнавання та реакцію. Крім того, Goat O1200 LiDAR Pro мінімізує нековзні залишки трави та зберігає безпечну дистанцію поблизу перешкод.
Проходження вузьких доріжок
Надвузька конструкція в поєднанні з інтелектуальним розпізнаванням країв дає змогу без втручання людини легко рухатися прохід завширшки всього 0.8 м.
Чудове подолання схилів і бар'єрів
Подолає складний рельєф завдяки здатності підійматися на схили до 45% (24°). Жодних важкодоступних зон: для ретельного догляду за газоном передбачено також подолання бар'єрів заввишки до 3 см.
Ефективне планування маршруту
Завдяки передовим алгоритмам планування Ecovacs Goat використовує нову систему ефективного прокладання маршруту, яка автоматично визначає найкращі траєкторії косіння. Вона враховує форму та напрямок вашого газону, максимізуючи покриття і мінімізуючи зайві розвороти та перекриття. Легко адаптується до різних станів газону.
Виняткова ефективність косіння
Ecovacs Goat O1200 LiDAR Pro забезпечує на 150% вищу потужність зрізу на типових типах газонної трави, ніж звичайні газонокосарки, гарантуючи стабільно швидке й ефективне косіння.
Висота зрізу від 3 до 8 см
Висоту зрізу можна регулювати в діапазоні від 3 до 8 см із кроком 0.5 см. Такий діапазон підходить для більшості різновидів газонної трави та допомагає підтримувати її здорову та доглянуту.
Настроювання графіків і керування кількома зонами на мапі
Зручний редактор карти дає змогу додавати, об'єднувати, розділяти та видаляти зони відповідно до особистих переваг. Крім того, користувачі можуть настроювати частоту косіння для окремих зон відповідно до свого розкладу та потреб.
Миттєве настроювання й автоматичне або дистанційне картографування
Ecovacs Goat O1200 LiDAR Pro сам визначає і запам'ятовує межі газону, тому не потрібно встановлювати обмежувальний провід і вручну об'їжджати всю ділянку з пультом для створення мапи. Просто натисніть кнопку старту, й автоматичне картографування зробить усе самостійно. Дистанційне керування також можна використовувати для ручного керування кошінням або патрулювання, щоб віддалено перевіряти стан газону.
Захист від води IPX6
Оновлений рівень водозахисту забезпечує надійну роботу в складних умовах, а також істотно спрощує очищення газонокосарки: досить просто змити бруд водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecovacs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мульчування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка-робот |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне викидання | Немає |
| Час заряджання акумулятора на 100% | 1.1 часа |
| Діаметр волосіні | Немає |
| Діапазон висоти зрізу | 30 - 80 мм |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Живлення | Акумулятор |
| Задній викид | Немає |
| Колір | чорний/білий |
| Максимальна ширина захоплення | 22 см |
| Потужність двигуна | немає даних |
| Об'єм травозбірника | Немає |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Регулювання довжини ручки | Немає |
| Різальна система | диск із рухомим лезом |
| Самохідна | Да |
| Форма ручки | Немає |
| Частота обертання | немає даних |
| Частота обертання двигуна | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 599 ₴




