
Тример Bosch AFS 23-37 (0.600.8A9.000) ( 29033 )
5 607 ₴
- В наявності
- Код: 0.600.8A9.000
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проста заміна котушки з волосінню на ніж. Потужність 1.3 к.с. забезпечує досягнення максимального результату різання.
Регульований ремінь і зручний дизайн ручки забезпечує оптимальне балансування інструмента для будь-якого користувача.
Просте зберігання різальної волосіні в ручці інструмента.
Переваги тримера Bosch AFS 23-37:
- Потужний електродвигун 1000 Вт забезпечує високу продуктивність і ефективність косіння.
- Ширина скошування 23 см дає змогу легко обробляти ділянки навколо дерев, чагарників та інших перешкод.
- Електричний тример працює набагато тихіше, ніж бензинові моделі.
- Плечовий ремінь ідеально розподілить навантаження на все тіло.
- Кожух забезпечує захист від бруду та дрібок під час роботи з інструментом.
- Ергономічна ручка робить роботу з тримером комфортною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне викидання | Немає |
| Час заряджання акумулятора на 100% | - |
| Діаметр волосіні | 3.5 мм |
| Діапазон висоти зрізу | немає даних |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Живлення | Мережа |
| Задній викид | Немає |
| Колір | зелений |
| Максимальна ширина захоплення | 37 см |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Мульчування | Немає |
| Напруга акумулятора | Немає |
| Об'єм травозбірника | Немає |
| Розташування двигуна | верхнее |
| Регулювання довжини ручки | Да |
| Різальна система | волосінь, ніж |
| Самохідна | Немає |
| Тип | тример (електрокоса) |
| Тип акумулятора | Немає |
| Форма ручки | D-подібна |
| Частота обертання | 6000 об./хв |
| Частота обертання двигуна | 6000 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 607 ₴









